Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 15

Temat: ALLEGRO kilka kont z jednego kompa HELP

  1. #1

    Domyślnie ALLEGRO kilka kont z jednego kompa HELP

    Witam
    Sytuacja przedstawia sie tak ze z jednego stanowiska loguje sie paru uzytkownikow serwisu allegro. Co mozna zrobic zeby to w jakis sposob ukryc poniewaz allegro zamyka konta jesli pare z nich loguje sie z jednego komputera tlumacza sie tym ze dany uzytkownik unika placenia rachunkow i nic do nich nie przemawia ze to komputer firmowy i jest do niego nieograniczony dostep uzytkownikow.
    jak mam zaszyfrowac logowanie i korzystanie z serwisu
    czy ktos wie jak allegro to sprawdza i jak to ominac
    pozdrawiam i dziekuje za odpowiedzi

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Jakby ludzie korzystajacy z tego kompa placili to by konta nie byly usuwane... widac podpadliscie pod kategorie 'recydywa' - sorki...
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  3. #3

    Domyślnie

    No wlasnie w tym rzecz ze niczym nie podpadlismy i jak potem rozmawialismy o tym to nikt tam nic nie zalegal ponad to 10 zl co daja na zielono. Z reszta to tam z dwie osoby cos sprzedawalo reszta to kupujacy.
    Szkoda bo jaw domu nie mam dostepu dosieci a tak to co jakis czas cos sobie tam znalazlem i kupilem.
    Na szczescie moge kozystac z konta ojej dziewczyny ale tu sie rodzi pytanie co mam robic zeby jej znowu nie zamkneli bo jak juz mowilem internet mam w wolnych chwilach w robocie i nie chce ryzykowac jej konta bo w tedy to juz ewidentnie bym sie odciol od zakupow na allegro i ktos by byl potem jeszcze na mnie bardzo zly
    Na prawde bede bardzo wdzieczny za porady co do tej sytuacji

  4. #4
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Nie wiem jak allegro pilnuje kto jest kto... jedyne co moge zaproponowac i byc moze to zadziala, to spraw sobie jakis pen-drive, sciagnij na niego przenosna wersje firefox'a ze strony http://portableapps.com/apps/internet/firefox_portable, wypakuj zawartosc na pen-drive'a i tylko tego uzywaj... Zaleta jest taka, ze podpinasz usb do kompa, odpalasz program z USB (nie wymaga ZADNEJ instalacji - wystarczy rozpakowac) i juz... jesli sledza przez przegladarke a nie przez IP o nie bedzie problemow, bo masz wlasna przegladarke i tyle...
    Poza tym historia odwiedzin, ulubione, ewentualne hasla itd - wszystko masz na USB (tylko go nie zgub!) - sam z tego korzystam bardzo czesto...

    Oczywiscie cokolwiek bedziesz robil, dzialasz na wlasna odpowiedzialnosc. To co podaje byc moze pomoze... a byc moze nie - nie wiem - allegro nigdy nie mialo powodow aby zamykac moje konto
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  5. #5
    Zarejestrowany
    May 2007
    Postów
    406

    Domyślnie

    ..................... ...
    Ostatnio edytowane przez kaspsior : 04-17-2012 - 22:52

  6. #6
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    hihi kaspsior jak zwykle całym zdaniem odpowiada

    moja propozycja taka - może do tego pen drive jeszcze dołożyć łączenie się przez jakieś proxy...
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  7. #7
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    w domu :D
    Postów
    535

    Domyślnie

    Kod:
    Napisal: Co cie to obchodzi
    g*&no prawda
    zgadzam sie z Kaspsiorem ze to nie prawda:P

    pozdrawiam
    Pamiętaj zanim zapytasz sprawdź ten adres www.google.pl

  8. #8
    Zarejestrowany
    May 2007
    Postów
    406

    Domyślnie

    ..................... ...
    Ostatnio edytowane przez kaspsior : 04-17-2012 - 22:53

  9. #9
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    kaspsio - dobry link... widac robi sie kolejna wojna na slowa hehe - poczekamy i popatrzymy co z tego wyniknie...

    Co do Waszych odpowiedzi na post GALLOS'a - oczywiscie allegro nie ma interesu w zamykaniu kont kupujacych dopuki nie lamia regulaminu. Prowizje placi sprzedajacy - nie ma kupujacych = nie ma sprzedajacych!

    Jesli z jednego kompa loguje sie N osob i nawet jedna nie zaplaci prowizji to allegro moze sie zdenerwowac i powinno zamykac takie konta. Rozwiazanie z Portable Firefox daje tyle, ze jesli jestes bez winy to masz jakies szanse umknac przed odpowiedzialnoscia zbiorowa - za to co zrobili twoi koledzy korzystajac z tego samego kompa.

    Czytalem pierwsze kilka wypowiedzi z przytoczonego linku i rece mi opadaja... Debilizm w czystej postaci - przestepca wybiela sie sypiac innych przestepcow... no ale co sie dziwic straszeniu sadami, aferami, itd... skoro wladza lepiej sie nie zachowuje?

    Ehhhh - Polska to fajny kraj... moze kiedys wroce - moze na emeryture...
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  10. #10

    Domyślnie

    TQM gdzie masz wiecej atrakcji niz w Polsce?
    Ja przeczytałęm całość... Czy są jeszcze uczciwi ludzie? Przecież wiadomo że nie można szmuglować całe życie bo w końcu i tak coś nie pójdzie i sie wyda... Ja osobiście kupuje na allegro ale jak narazie jest good. Raz tylko bylo zje.... korzystałem wtedy z konta znajomego. Chciałem kupić gierke (Half Life 2) i byłem mały i glupi. Bo kupiłem od nowego kolesia takiego co jeszcze nie mial zadnych punktow ani nic... Podałem adres na jaki ma przysłać i że zapłace przy odbiorze. Zero znaku życia:P I dobrze że od razu nie wpłaciłem:P Gry do dzisiaj na oczy nie widzialem:P a to było hohohoho albo i jeszcze dalej w przeszłości:P
    Zbliża się Trollmagedon...

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Ściąganie nr gg z kont na fotka.pl
    By hiszo in forum Pozycjonowanie/Wyszukiwarki
    Odpowiedzi: 7
    Autor: 12-07-2007, 15:39
  2. Instalacja softu z jednego kompa na drugi
    By pi4r0n in forum Windows
    Odpowiedzi: 1
    Autor: 08-16-2007, 12:39
  3. Odpowiedzi: 1
    Autor: 05-31-2007, 08:37
  4. Odpowiedzi: 2
    Autor: 02-03-2007, 23:17
  5. czego to sie na allegro nie kupi :D
    By eMCe in forum Off Topic
    Odpowiedzi: 1
    Autor: 01-30-2007, 09:56

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj