Pokaż wyniki 1 do 2 z 2

Temat: Serwis internetowy

  1. #1

    Exclamation Serwis internetowy

    Witam.
    Dawno temu (z kilka miesięcy) zleciłem zrobienie serwisu internetowego kolesiowi-informatykowi (ma firmę jednoosobową). Zrobił mi zleconą pracę, trochę z opóźnieniem, ale niech tam mam cierpliwość, rozumiem wiele sytuacji, zrozumiem ludzi itp Proponował dalszą współpracę i zobowiązał się do "gwarancyjnych" poprawek. Tylko z tego widzę, że gostek chyba wyjechał za granicę i się przestał odzywać. Czas leci, a widok przyszłych wpływów oddala się z coraz większą prędkością. Serwis jest na serwerze ale ma nadal mankamenty i pewnie będzie ich miał więcej ale nie dowiem się - ja się nie znam na informatyce, znam się na czym innym
    Czytam, że tu szukacie takich "pomysłów". Ja takich mam mnóstwo i co z tego?. Aby wszystko funkcjonowało to nie tylko potrzebna jest NISZA żeby się wstrzelić ale też ludzie i to uczciwi, zaangażowani, nie olewający podejmowane wyzwanie a na takiego chyba się natknąłem (trzeba też mieć cierpliwość - dobre pieniądze nie "rodzą" się w jednej chwili - potrzeba nie raz kilku lat aby dojść do fortuny). Pomysł z serwisem narodził mi się ze trzy lata temu, szukałem wykonawców, jeden zajęty, drugi nie podołał wyzwaniu, inni "wołali" kosmiczne sumy a nie chcieli zrobić serwisu na zasadzie współpracy (późniejszych prowizji z zysków - większość chce mieć JUŻ pieniądze - dlatego ich nie mają tyle). Samemu nie zrobi się dobrego biznesu. To jest na zasadzie: każdy jest dobry w swojej dziedzinie i każdy robi swoją pracę dobrze, solidnie i uczciwie - wtedy jest bardzo duża szansa na SUKCES. Niech projektant zajmie sie projektowaniem, księgowy rachunkami, kierowca jazdą itd.
    Dlatego zacząłem szukać pomocy na forum. Jak z tego teraz wyjść na normalną prostą? Czyli: usunąć te drobne błędy - pewnie teraz się nie da, bo to tego kolesia praca (jakieś kody źródłowe czy coś w tym rodzaju?). Czy mam od nowa na bazie tego serwisu zrobić (zlecić) - ale będą znowu wydatki. Chyba, że się znajdzie KTOŚ: uczciwy, solidny, cierpliwy, zaangażowany, entuzjasta itp człowiek. Wiem, zaraz ktoś napisze, że takich to pewnie ze świecą szukać, ale może....?
    Ten pomysł z serwisem to nie pierwszy, mam jeszcze większy pomysł (i dobrze, że nie zacząłem od tego większego )

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    To fakt - ciezko znalezc kogos (zwlaszcza teraz - gdy migracja jest tak ogromna) kto dokonczy projekt... zanim wyjedzie z kraju hehe...

    Podajesz nieco malo informacji o projekcie... ale to moze na PM.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj