Pokaż wyniki 1 do 9 z 9

Temat: Windows XP pro. Zmiany w kilknieciu myszy

  1. #1

    Domyślnie Windows XP pro. Zmiany w kilknieciu myszy

    Cześć
    Czy ktos wie w jaki sposób zrobic na winXppro aby mysza nie restartowała przycisku co 1h ?
    O co chodzi ?
    Otóż można sobie ustawic aby windows trzymał ppm lub lpm ciągle nie puszczają go lub samemu trzyma go na myszy. Jednak jesli nieprzerwanie sie to robi przez 1 godzinę wtedy windows automatycznie polecenie wcisniecia zwalnia.

    Jak zrobic aby windows sie w to nie mieszał i myszka przykładowo mogła nieprzerwanie mieć przytrzymany ppm lub lpp przez 9h lub dłużej

  2. #2
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    napisz sobie kawałek softu który będzie to aktywował za ciebie
    dowiedz sie jakim poleceniem sie to włącza - w sumie powiem szczerze że nie wiem - nigdy mi to nie było potrzebne - tobie niech zgadną do jakiejś gry online ;p
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  3. #3

    Domyślnie

    Ehh nie wiem po co to w ogóle napisałęś.
    Nie pomogłeś- określił bym to mianem SPAM

    Napisz sobie coś jakoś ...= taka pomoc to nie pomoc.
    Jak bym wiedział jak to sie pisze i umiał to zrobić to bym tu nic nie pisał i bym to zrobił
    Pomyśl czasami człowieku.
    Do czego mi to potrzebne to owszem do onlina
    ale to nie zmiania postaci ze jest to trudna sprawa zapewne nie da jednego gościa co uwarza sie za cwaniaka w tych sprawach...
    niby taka błahostka a weź i znajdź to i zmień...
    piszesz "dowiedz sie" ... a nie wpadłeś na pomysł ze ja pisze tutaj aby sie dowiedzieć jak i co a nie po to zeby sie dowiedzieć ze mam sie czegoś dowiedzieć....bo to juz wiem ....( i takie błędne kułeczko)

  4. #4
    Zarejestrowany
    May 2007
    Postów
    406

    Domyślnie

    moze cos podobnego do tego ci pomoze http://www.geocities.com/mangokun/au...useclicker.htm

  5. #5
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Skąd
    krzesło
    Postów
    681

    Domyślnie

    gupi gupi gupi nenenene gupi gupi
    sam pomyśl człowieku
    tu niema wszechwiedzących
    myśłisz że ludzie będą tracić sczas bo tobie coś z myszką niegra
    ojjjjjjjjjjjjjjjj stefan
    its wrong
    ogólnie bym sie niewcinał ale irtują mnie ludzie którzy mają pretensje że ktoś im zle odpowiada
    tak samo jak ci którzy
    mówią że pytania są niewłaściwe
    chcesz sobie rtozwiązać problem to szukaj anie liczytsz na gotowce

  6. #6
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    //BLE34 to mnie zawsze potrafi rozbawić do łez
    ok co do postu - nie gram w gry - nie wiem jak jest tam dokładnie z tym przytrzymywaniem myszki - dlatego tez nie wiem czy sie to da - pewnie gdzieś w rejestrze sie da - zmienić - dlatego moja odpowiedź to: napisz sobie kawałek softu - a kto powiedział ze musisz od razu umieć 100 języków programowania - o flaszkę sie mogę założyć że jak byś zamiast mieć pretensję do całego świata - poszedł i przeszukał coderscity lub coś w tym stylu to byś znalazł już gotowy kod - sorki ale bynajmniej ja nie mam zamiaru marnować czasu na pisanie softu dla Ciebie - skoro nawet nie umiesz o to poprosić - poza tym jaki to ma związek z bezpieczeństwem to nie wiem ale zostawiam żeby nie było ze modelatornia może sobie wszystko!

    Od razu też ostrzegam - żeby dalej nie było durnej dyskusji - o tym że nie pomagamy - kto ma rację - dalszego sprzeczania się itp.. itd...
    jeśli ktoś chce coś napisać co nie jest związane z tematem - ma do dyspozycji dział Off Topic i PM!
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  7. #7
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    ... a ja jako moderator powiedzialbym, ze caly WATEK NIE MA ZUPELNIE NIC WSPOLNEGO Z BEZPIECZENSTWEM i powinien byc wyciety w pien... od rozwiazywania takich problemow sa inne fora - dla programistow piszacych pod windows szczegolnie...

    Poza tym skarga w stylu 'taka pomoc to nie pomoc' jest dla mnie zalosna... dostales odpowiedz z propozycja rozwiazania i uczciwym stwierdzeniem 'nie wiem - nigdy tego nie potrzebowalem' - czego wiecej chcesz w tym wypadku? Ktos ma to za Ciebie napisac albo poszukac?!

    P.S.
    Zawsze pozostaje rozwiazanie brute-force - polozyc ksiazke/cokolwiek inne na przycisku myszy (lub uzyc tasmy klejacej) i sprawdzic czy moze trzymac dluzej niz 1h czy tez windows przerwie sygnal.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  8. #8
    Zarejestrowany
    May 2007
    Postów
    406

    Domyślnie

    albo rozpruć mysz, poprowadzić dwa malutki kabelki i zrobić auto-fire
    EDIT: po wypowiedziach autora wątku wnioskuje, że ten sposób był wypróbowany i nie działa
    Ostatnio edytowane przez kaspsior : 08-16-2007 - 12:17

  9. #9

    Domyślnie

    No teraz fajnie
    Moja krytyka wywołała lekkie poruszenie no i efekt został osiagnięty bo ktoś coś w końcu napisał.
    Fakt temat nie dotyczy bezpieczeństwa- ale nie wiedziałem ze ma dotyczyć.
    Szperałem w google i szukałem forum gdzie mogą być ludzie co siedzą w windowsie i różne patenciki potrafia obcykać. I znalazłem się na tym forum.
    Może faktycznie źle obrałem dział.
    Mimo wszystko dziękuję za wskazówki.
    POZDRAWIAM!

Podobne wątki

  1. pytania do zmiany hasla
    By Yunalesca in forum Odzyskiwanie haseł
    Odpowiedzi: 23
    Autor: 08-15-2007, 23:06
  2. fuzzing on windows
    By termor in forum Hacking
    Odpowiedzi: 0
    Autor: 06-27-2007, 19:40
  3. Jaki FireWall pod XP SP2 z avastem pro 4.7
    By mezecik in forum Security
    Odpowiedzi: 8
    Autor: 05-25-2007, 10:39
  4. rejestr w windows xp
    By michalski007 in forum Windows
    Odpowiedzi: 14
    Autor: 05-21-2007, 21:01
  5. Windows 98 SE Live cd
    By spy in forum Windows
    Odpowiedzi: 3
    Autor: 03-30-2007, 19:51

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj