Pokaż wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Delphi 7 Enterprise i IntraWeb

  1. #1

    Domyślnie Delphi 7 Enterprise i IntraWeb

    Mam skromne pytanie. Czy ktoś z Was napisał kiedyś aplikację WWW w IntraWeb w D7 Enterprise. Jeśli tak, to miałbym kilka pytań, jeśli chodzi o użyteczność tej technologii w sieci. Przyznam, że nie próbowałem jeszcze nic w tym temacie. Chciałbym się zabrać za napisanie pewnej aplikacji, ale nie wiem czy jest sens, czy lepiej jednak w PHP.

    Pozdrawiam.

  2. #2

    Domyślnie Dziękuję

    Dziękuję bardzo za szereg wyczerpujących wypowiedzi , a teraz na poważnie

    Jeśli chodzi o IntraWeb w Delphi 7 to uważam, że warto. Niesamowicie równie prosty dostęp do MySQL, prostota obsługi i programowanie w ObjectPascal, z wykorzystaniem tylko odpowiednich komponentów przeznaczonych do IW.

    Można pisać niesamowite WWW z wyskakujących okienek aplikacji. To możne być dosłownie wszytko co nam przyjdzie do głowy. Już mam wiele pomysłów związanych z IW. np do zabezpieczeń serwisów.

    Jeśli ktoś pisze w OP to naprawdę polecam IW.

    Jedyne co trzeba posiadać to D7E, nie wiem czy jest to w D7P więc sprawdźcie. Nie używam D7P od dawna bo jest zbyt ubogie w komponenty więc może nie być komponentów IW.

    Temat uznaje za zamknięty.

  3. #3

    Domyślnie Dziękuję

    Dziękuję bardzo za szereg wyczerpujących wypowiedzi , a teraz na poważnie

    Jeśli chodzi o IntraWeb w Delphi 7 to uważam, że warto. Niesamowicie równie prosty dostęp do MySQL, prostota obsługi i programowanie w ObjectPascal, z wykorzystaniem tylko odpowiednich komponentów przeznaczonych do IW.

    Można pisać niesamowite WWW z wyskakujących okienek aplikacji. To możne być dosłownie wszytko co nam przyjdzie do głowy. Już mam wiele pomysłów związanych z IW. np do zabezpieczeń serwisów.

    Jeśli ktoś pisze w OP to naprawdę polecam IW.

    Jedyne co trzeba posiadać to D7E, nie wiem czy jest to w D7P więc sprawdźcie. Nie używam D7P od dawna bo jest zbyt ubogie w komponenty więc może nie być komponentów IW.

    Temat uznaje za zamknięty.

Podobne wątki

  1. Delphi pomoc
    By optimus in forum Delphi/Pascal/Lisp
    Odpowiedzi: 4
    Autor: 12-29-2008, 11:04
  2. Delphi 2005
    By Viki in forum Delphi/Pascal/Lisp
    Odpowiedzi: 2
    Autor: 09-02-2008, 21:54
  3. Delphi zadania
    By optimus in forum Delphi/Pascal/Lisp
    Odpowiedzi: 7
    Autor: 08-21-2008, 17:38
  4. Delphi (kurs)??
    By 4ndr1u in forum Delphi/Pascal/Lisp
    Odpowiedzi: 2
    Autor: 06-26-2008, 13:06
  5. Systemy klasy 'Enterprise' - WTF?
    By TQM in forum Inne języki
    Odpowiedzi: 0
    Autor: 05-27-2008, 21:27

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj