Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 16

Temat: Usprawnienie forum

  1. #1

    Domyślnie Usprawnienie forum

    Zauważam ,że na tym forum kręci się coraz więcej dzieci NEO i innych szkodników. Piszą posty typu: " Jak zostać Hakjerem" albo "Kolega ukradł mi konto na Tibii. Chcę je odzyskać!" Normalni użytkownicy wiedzą o co mi chodzi. To zjawisko strasznie wzmogło się w ostatnim czasie i według mnie trochę narusza autorytet tego forum i userów. Naprawdę bardzo często gdy potrzebowałem pomocy (nie jestem wszechwiedzący) uzyskiwałem ją tutaj i uważam , że jest tu wielu ludzi którzy znają się na rzeczy , szkoda było by to popsuć. Ktoś ma jakieś pomysły jak walczyć z plagą Ja jako pierwszy , może brutalny pomysł proponuje BAN dla każdego kto piszę swojego 1 posta na forum podobnego do wyżej wymienionych.

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    C:\Perl\bin
    Postów
    1,578

    Domyślnie

    zmieni to cos? teoretycznie juz teraz tak jest
    War, war never changes.

  3. #3

    Domyślnie

    Mam nadzieje ,że zmieni. Może ktoś dorzuci jakieś inne ciekawe pomysły które mogły by pomóc administracji/moderatorom w walce z tym shitem.

  4. Domyślnie

    Proponuję przy rejestracji umieścić duży czerwony napis: "Nie pomożemy ci w sprawie tibii. Jeżeli chociaż spytasz - domyśl się co może cię spotkać". Myślę, że ilość postów o tibii zmniejszy się diametralnie. To nie jest żart, wg. mnie to naprawdę może pomóc.

  5. #5
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    W Sieci !!!
    Postów
    282

    Domyślnie

    Proponuje zamknać forum na wieki wiekow amen. STOP lamerom





    i wszycho
    "Wszystkie komputery PC są kompatybilne, ale niektóre są kompatybilniejsze od innych... Twój jest zawsze mniej kompatybilny..."

  6. #6

    Domyślnie

    to nie tibijskie lamy ksztaltuja poziom forum, lecz pare osob co dyskutuja o ciekawych rzeczach i pisza fajne artukoly.
    oczywiscie mozna banowac za kazde slowo 'tibia', ale wtedy forum umrze smiercia naturalna.

    proponuje postarac sie o jakies nowosci, typu konkursy, wiecej artykolow, no i przedewszystkim wartosciowych userow.

  7. #7

    Domyślnie

    Chodzi mi głównie o ludzi którzy mogą zaszkodzić dobremu wizerunkowi forum.
    Jestem tolerancyjny ale do czasu...
    Ostatnio edytowane przez Michal_sh : 01-30-2009 - 12:03

  8. #8

    Domyślnie może filtrowanie tekstu

    Witam wszystkich. Być może filtrowanie tekstu już na etapie próby zapisu wątku. Coś na zasadzie czarnej listy z wyrażeniami. Niemożliwe by było wprowadzenie określonych treści, a przecież użytkownicy na poziomie nie zadają pytania typu: "... ja się włamać na gg..."
    Pozdrawiam

  9. #9
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Skąd
    Tu i tam
    Postów
    147

    Domyślnie

    Proponuję żeby pierwszych 10 postów musiało zostać zaakceptowane przez moderatora :]

  10. #10

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o gg i tibie sprawa jest prosta ban i tyle, no chyba że ktoś zada sensowne pytanie i przede wszystkim wpisze je np. w dział komunikatory.
    2 strona jest taka, że czasem z bezsensownego pytania wywiązuje się naprawdę ciekawa dyskusja, no niestety nie ma złotego środka.
    Kolejnym pomysłem jest stworzyć działy tibia i gg na samej górze i opróżniać co jakiś czas, nikt nie musi tego czytać a lamy niech sobie pomagają na wzajem.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Forum
    By Jarek3366 in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 7
    Autor: 01-07-2008, 07:43
  2. Forum...
    By Yunalesca in forum Hacking
    Odpowiedzi: 1
    Autor: 09-08-2007, 03:02
  3. Odpowiedzi: 3
    Autor: 07-06-2007, 14:50
  4. ip z forum
    By the4tr in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 5
    Autor: 04-28-2007, 10:48
  5. Forum...
    By Olonor in forum Hacking
    Odpowiedzi: 1
    Autor: 02-18-2007, 23:36

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj