Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 26

Temat: tom tom one

  1. #1

    Domyślnie tom tom one

    hej.
    mam problem. kupilem w uk tomtom one z mapa uk. chcialem wgrac mape polski ale tu zonk. tomtom pyta sie o kod aktywacyjny do mapy. mapa sciagnieta wiec kodu nie mam. jakby ktos mogl wspomoc w potrebie.
    device cod - ak5sa-cshtw
    z góry dzieki

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Na tym wlasnie polega zabawa z mapami... Ja mialem taki problem z pirackimi mapami do Mio... Samo w sobie dzialalo ale dograne kraje (zassane z sieci) nie chodzily i nie chodza...
    Musisz sie liczyc z tym, ze moze Ci sie nie udac skompletowac 'z sieci' map... a ja wlasnie wczoraj skasowalem zestaw map Europy Wschodzniej (polska-czechy-slowacja-wegry) wlasnie dla TomTom 6... moze ktos ze znajomych to ma ale watpie...

    To co znajdziesz na sieci to sa mapy zgrane przez kogos kto ich uzywa i udostepnione... ale z kodem bedzie trudniej bo nikt go nie podaje zbyt chetnie.

    Mozesz poszukac

    TomTom Maps DVD EU 2006 04-07 13:28 Download 4.59 GiB
    TomTom 6.5 Map MegaBundle 09-25 2006 Download 4.34 GiB
    ... jednak watpie aby byly z kodami
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  3. #3

    Domyślnie

    tqm: LINK USUNIETO

    Crackow, linkow do crackow, seriali itp na forum nie umieszczamy --tqm
    Ostatnio edytowane przez TQM : 06-03-2007 - 22:37

  4. #4

    Smile moge rozwiac problemy z mapami

    panowie jezeli ma sie dobrego kraka to nie ma sie problemow z mapami wystarczy aby softwer byl 6....... a mapy mozna uruchamiac od 6.10 do 6.75 i moge jescze dopowiedziec ze ten sam sofwer moge uzyc na PC Pocked i telefonach np: Nokia N85 i N95 sprawdzilem tylko bez kraka mialem jakies proby o wprowadzenie jakigos kodu aktywacjii po zainstalowaniu kraka nigdy juz ztym problemu nie mialem w w zasadzie to jestem zaskoczony wprowadzanie jakich kolwiek kodow a pracuje a angli i jestem kierowca wiec co jest nowe to juz musze niestety miec bo to moja praca (mapy przerobilem od 6,10 do 6,75 i wszystkie chodzily)oczywiscie tez jezdze do polski wiec na polskich mapach tez zeby zjadlem
    Ostatnio edytowane przez JanuszL0 : 07-28-2007 - 13:26

  5. #5

    Exclamation mapy 6,75 i craki

    mapy to wiecie gdzie szukac a kraki i program TomTom podaje linka crak to najlepiej by mal 2,24MB ten zostal przezemnie naprawde dobrze przetestowany (przepraszam za brak polskich liter)
    a propos ten najlepszy softwer to z mapa GUAM
    instalacja normalna ale jak dochdzi do wybrania mapy i wpisanie kodu wybrac reczne i anulowac nastepnie przekopiowac kraka do
    PROGRAM FILE/NAWIGATOR zamienic istniejacy plik i zapominasz o jakichkolwiek kodach a mapy ladujesz jakie chcesz to taki chwyt z Anglii
    http://tr.searching.com//search.php?...elevance&asc=0
    tu jest wszystko
    W ZWIAZKU Z WIELOMA POSTAMI NA GG !!!
    Sprawa dotyczy oprogramowania a nie samego urzadzenia Tomtom

    DLA MNIEJ WTAJEMNICZONYCH
    Urzadzenie tomtom ma na stale w pamieci program i nie da sie tej pamieci zkrakowac tylko na plamtopach i poked PC oraz telefonach z gps-em lub bez (np: nokia n70 n85 n95 o2xda) i gdzie program jest uruchamiany i zamykany
    jak na zwyklym kompie mozna podmienic plik startowy na craka

    a zeby chodzil wewnetrzny gps to trzeba czytac instukcje, jak go wlaczyc i jak sie znim skomunikowac
    Ostatnio edytowane przez JanuszL0 : 07-28-2007 - 13:25

  6. #6
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Jesli masz pocket pc albo komorke jak mowisz z GPSem to polecam Mio - ma tryby jazdy od roweru przez taxi po ciezarowki i autobusy a nawet maszerowanie z buyta... sam uzywam od ponad roku... a pokrycie UK jest na prawde fajne... Oczywiscie najswiezsza wersja 3.2 lezy na necie jak ktos by szukal... Calosc to nieco powyzej 1GB - 16 jezykow gadaczki i 33 kraje...
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  7. #7

    Domyślnie Prośba

    Cytat Napisał rademenez Zobacz post
    hej.
    mam problem. kupilem w uk tomtom one z mapa uk. chcialem wgrac mape polski ale tu zonk. tomtom pyta sie o kod aktywacyjny do mapy. mapa sciagnieta wiec kodu nie mam. jakby ktos mogl wspomoc w potrebie.
    device cod - ak5sa-cshtw
    z góry dzieki

    Cześc
    Ja także kupilem tomtome w uk i chciałbym sciągnąc mapę Polski . Jesli byłbys tak uprzejmy i napisał skąd ściągnąłes mapę polski .
    Serdecznie pozdrawiam Lech

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał leszek Zobacz post
    Cześc
    Ja także kupilem tomtome w uk i chciałbym sciągnąc mapę Polski . Jesli byłbys tak uprzejmy i napisał skąd ściągnąłes mapę polski .
    Serdecznie pozdrawiam Lech
    nic ci nie da sciagniecie mapy jezeli nie masz kodu do tej mapy,przeczytaj moj post wyzej Jnuszlo to powinnoci wyjasnic dlaczego kolega mi uzyczy wrescie tomtom i zobacze co da sie zrobic ale nie robcie sobie nadziei bo to jest jak zmiana biosu w kompie i nie kazdy moze to robi a tez wiaze sie ze sniszczeniem urzadzenia
    dlamnie to pikus wiec sobie poprubuje
    Ostatnio edytowane przez JanuszL0 : 05-14-2007 - 10:42

  9. #9

    Domyślnie

    Moze ktos ma tomtoma na n95 bo wszystkie na n73 proszą o odbiornik bluetooth POMOCY

  10. #10
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Navas De Oro
    Postów
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał bans84 Zobacz post
    Moze ktos ma tomtoma na n95 bo wszystkie na n73 proszą o odbiornik bluetooth POMOCY
    Ja posiadam tomtoma do noki 3230,6260,6600,6630,6670,6680,6681,7610,7710,9300, 9500,N90 Jezeli jakis ci odpowiada to skontaktuj sie ze mna i jakos ci to podesle.Programik mam z mapami calej europy ale nadal nie moge sobie poradzic z tymi kodami Wgrywalem to na karte do swojej 6630 i fajnie chodzi do czasu jak chce aktualizacje mapy i kody Jest w jezyku polskim Nie bawilem sie wiecej z tym bo posiadam tomtoma one i tam mi brakuje map polski czech itd.Od niemiec po portugalie mam ale chce dograc polske i nad tym sie nadal glowie.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj