Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 14

Temat: Wykrywanie Niewidocznego Uzytkownika - Gg

  1. #1

    Domyślnie Wykrywanie Niewidocznego Uzytkownika - Gg

    Często trują tym 4 litery... Nie wiem czy to wogóle dobry dział, ale nie wiezdiałem gdzie to właściwie umieścić... czy w windows, hacking (a to z hackingiem nie ma nic wlasciwie wspolnego...), więc potraktowałem to jako wytłumaczenie:P
    Sprawa jest nadzwyczaj prosta... nie sprawdzałem czy działa to na wersjach 7.x ale na 6 działa bez zarzutu. Nie ma sensu się bawić w żadne skrypty...
    Plan wygląda tak:
    1) Robisz drugi numer
    2) Zaczynasz wyzywać ofiare (osobe o której chcesz wiezdiec czy jest niewidoczna). 90% że BLOK<=10min
    3) Teraz wracasz na swój numer. Kiedy u siebie masz ze jest niedost. a chcesz wiedziec czy jest niewidoczna otwierasz okienko z drugim numerem. Jesli pokazany jest ten czerwony znaczek zakazu to znaczy ze osoba jest niewidoczna.

    ENJOY!
    Zbliża się Trollmagedon...

  2. #2
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Różne zakątki sieci.
    Postów
    995

    Domyślnie

    Nędzny sposób, patrząc na to że np. kadu ma wtyczkę spy która Ci pozwala podejrzeć status użytkownika. Po prostu sam protokół GG pokazuje Ci kiedy ktoś jest obecny a kiedy nie. Większość użytkowników ma włączone przesyłanie plików, więc wystarczy tylko do informacji zaglądnąć, jest IP jest user, nie ma, nie ma usera. Po drugie wiele osób blokuje wiadomości od nieznajomych.

    NIEPRZYDATNE :P

  3. #3

    Domyślnie

    Frubi... i tu sie mylisz... z doświadczenia wiem że
    1) dużo osób nawet nie wie co to jest blokowanie wiadomosci od nieznajomych i jak to wlaczyc:P (mimo ze to takie proste by sie wydawalo...)
    2) popularniejsza jest wersja 6.x bo zzerala mniejsze zasoby. Osoby które mają nowsze konputery przerzucały sie na 7 ale wielu pozostało przy 6 ze wzgledu na... nie wiem... może po prostu lepiej sie czuły. Ja osobiście też wolę 6(choc 7 ma wieksze mozliwosci i mniej bugów)
    3) ile ludzi ma linuxa i kadu?:P
    Wiem że dla ludzi którzy mają jakieś pojęcie to jest nędzny sposób... ale jakoś dotąd gdy były ataki trolli nawet tak nędzne, jak powiedzial Frubi, pomysły nie były podawane, choćby i tylko po to by dały spokój na forum.
    Więc Frubi specjalnie dla Ciebie podkreślam: rozwiązanie to jest jednym z najprostszych ( i slusznie zauważyłeś że są pewne okolicznosci blokujące ten "trick", chocby wlasnie blokowanie wiadomości od nieznajomych) i wymagających praktycznie zerowej wiedzy informatycznej.
    Teraz przynajmniej na nastepne pytanie z tej serii bedzie mozna spokojnie bez wahania wlepic bana
    Zbliża się Trollmagedon...

  4. #4

    Domyślnie

    na moje, zbyt malo haxxorsko eryk dawal film czy artukl o tym explocie na ST

  5. #5

    Domyślnie

    Czy poraz któryś mam podkreslić że to jest BANAŁ?:P
    Exploit to juz troche wiecej wiedzy....
    Zbliża się Trollmagedon...

  6. #6
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Tu
    Postów
    1,236

    Domyślnie

    Cytat Napisał northdakota Zobacz post
    Exploit to juz troche wiecej wiedzy....
    jesli autor cos celowo popsuje w kodzie to rzeczywiscie troche wiecej
    http://gogulas.yoyo.pl/h.gif

  7. #7
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Różne zakątki sieci.
    Postów
    995

    Domyślnie

    Cytat Napisał gogulas Zobacz post
    jesli autor cos celowo popsuje w kodzie to rzeczywiscie troche wiecej
    Kolejny twój post, który nic nie wnosi do tematu... Żałosne...

    northdakota:
    (1) Mówisz tutaj tylko o ludziach poniżej 13 roku życia, reszta już chyba zaczyna czytać...
    (2) Co ma wersja do gadania? W tej i tej przesyłanie plików jest włączone od razu.
    Co do (3) to masz i troszkę racji, ale to już nie moja wina, że ludzie nie lubią używać wygodniejszych programów.

  8. #8

    Domyślnie

    Mowię o ludziach nie tylko po 13 roku zycia. Jest oczywiście taka bariera wiekowa gdzie zaczynają ich interesować sprawy o których wcześniej nie mieli pojecia. Ale wielu ludzi >13lat daje sie nadal nabierac na najprotsze triki i nie wychodza poza to co im pokaza inni. Brutalne ale prawdziwe Poza tym wielu przyjmuje wiadomości od nieznajomych. Bo z pozoru to nic groźnego. Wiec powiedzmy że nawet swiadomie nie uruchamiają tej opcji.
    Chcielibyśmy żeby ta dawka (minimalna) wiedzy i normalności była wśród populacji obowiazkowa ale niestety tak nie jest:P
    Co do wersji miałem na myśli że w 6.x nie było możliwości sprawdzenia ip. (chyba ze w power gg ale to pomijam) a w 7 jest normalnie wpisane w informacjach (jesli ma Cię ta osoba na liście!).
    Nie przeczę że sposób ten jest banałem i wrecz głupio prosty, ale napisałem go głównie dlatego żeby może uniknąć zaśmiecania forum podobnymi tematami które i tak są zamykane
    Ostatnio edytowane przez northdakota : 01-18-2008 - 16:38
    Zbliża się Trollmagedon...

  9. #9
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Tu
    Postów
    1,236

    Domyślnie

    Cytat Napisał northdakota Zobacz post
    Poza tym wielu przyjmuje wiadomości od nieznajomych.
    Na moje oko to ponad 90% userow gg radosnie przyjmuje wiadomosci od nieznajomych, a jesli juz ktos wylacza ta opcje, to czesto na skutek wczesniejszych nieprzyjemnych doswiadczen.
    Obiegowa informacja jest taka, ze powergg widzi niewidoczne osoby, nie wiem czy tak jest na prawde ale mozna to latwo i szybko sprawdzic.
    Sam patent northdakoty, jesli rzeczywiscie skuteczny to super, kolejna niedociagniecie w koncepcji tego komunikatora.
    http://gogulas.yoyo.pl/h.gif

  10. #10
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    polsza
    Postów
    747

    Domyślnie

    taaa bardzo odkrywczy sposub... długo nadnim siedziales co ?
    zbyt nie h4x0rskie :P

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Ściąganie - wykrywanie - blokowanie (sieć)
    By northdakota in forum Security
    Odpowiedzi: 1
    Autor: 07-06-2007, 14:46

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj