Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 15

Temat: Wielki problem zkoniem trojańskim!

  1. Domyślnie Wielki problem zkoniem trojańskim!

    Mam straszny problem z koniem trojańskim na jaki plik nie wejdę on się od razu zaraża a antywirus go usuwa np. gg, gogle chrome, skype, mozille, putty oraz inne rzeczy skanuje cały czas komputer avastem i nadal w co nie wejdę to jest zarażone i się usuwa potrzebuje pomocy co mam robić :/.

    Żeby tego było mało wchodząc na serwer dedykowany zaraziłem go! Potrzebuje pomocy jak się go pozbyć?

  2. #2

    Domyślnie Avast?

    Avast to nie antywirus, najpierw jego zmień bo szkoda słów nawet..

  3. #3
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Mazury
    Postów
    133

    Domyślnie

    Słusznie mówi. Polać mu (zawsze mówię, że avast jest bardziej szkodliwy od wirusów, które usuwa).
    "Trąba powietrzna moich zepsutych myśli, zrywa ci z karku kołnierz ortopedyczny"

  4. Domyślnie

    Daj spokój, takim antywirusem chcesz walczyć z koniem trojańskim? Przecież sam widzisz, że nie działa... i nie zadziała. Z autopsji powiem, że darmowe antywirusy to bajer bez efektów. Wirusy wnikają jak chcą... Dlatego już wiem, że za skuteczny antywirus jednak zapłacić trzeba. Działam na G data i oceniam jego działanie na plus. Blokuje co trzeba, świetne radzi sobie z wirusami. A koszt tez nie jest jakiś duży. W klucz-system mają dobrą ofertę, tam kupowałem, nie przejechałem się, więc wiem, że warto

  5. Domyślnie

    No, Avast niestety nie jest najwyższych lotów. Wystarczy spojrzeć sobie na rankingi. Musisz zainwestować w coś lepszego. Przy czym pamiętaj, że są też darmowe, a niezłe programy - tylko zrób porządny research.

  6. #6
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    8

    Domyślnie

    AVG Protection a wcześniej polecam zrobić reset systemu i wgrać nowy system

  7. #7

  8. #8
    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    9

    Domyślnie

    Kaspersky blokuje za dużo rzeczy bo np gdy chce film oglądnąć to nic nie moge bo wyskakuje blokada

  9. Domyślnie

    Polecam qihoo Zawsze jest wysoko w rankingach, ja go mam od dawna i nic mi się nie dzieje. Bywa upierdliwy i nadaktywny, ale cóż poradzić

  10. #10

    Domyślnie

    Tylko nie Kaspersky https://www.washingtonpost.com/world...=.c3d75f3f7ed7

    użyj Malwarebytes

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj