Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 15

Temat: hacker w telefonie?

  1. Domyślnie hacker w telefonie?

    Witam. Mam pytanie. Czy mozliwe jest zdalne wlamanie do najprostszego Samsunga GT-E1080F? Czy to jest fizycznie mozliwe?
    Zaznaczam, ze bylam muszona pozbyc sie smartphonow, poniewaz hacker siedzial tam na pewno i podsluchiwal (wiem, kto to jest i dlaczego to robi, ale to dluga i nudna historia). Ale do Samsunga
    Wczoraj zobaczylam w inboxie 4 otwarte (nie przeze mnie a nikt nie mial do telefonu fizycznego dostepu! Kolejna zagadka)wiadomosci o tresci mniej wiecej takiej: JuHuFuJu1@. Wiadomosci byly puste i z jakas idiotyczna data nie majaca nic wspolnego z rzeczywistoscia. Pojawily sie na pewno wczoraj i to od razu otwarte. Czy ktos to moze mi wyjasnic? Bede bardzo, bardzo wdzieczna.

    I jeszcze jedno pytanko. Czy bardzo trudne jest wlamanie do internetu mobilnego i czym taki specjalista musi dysponowac, zeby tego dokonac?

  2. Domyślnie

    Halo Panowie! Czy ktos moglby odniesc sie do tematu? Bardzo prosze!

  3. Domyślnie

    Ten model ma wgle dostęp do internetu? :*
    Przypuszczam, ze to żaden haker, tylko po prostu została odblokowana niechcący klawiatura, czego następstwem było samowolne przejście do wiadomości a następnie otwarcie ich. :P

  4. Domyślnie

    Model nie ma oczywiscie dostepu do internetu. Pozbylam sie iphona i przeszlam na najprostsze modele.
    Czyli mam rozumiec, ze nie ma mozliwosci zalozenia podsluchu w takim telefonie?

    Jak wyglada sprawa z wlamaniem do internetu mobilnego (jezeli ktos jest bardzo bardzo dobry)?

  5. Domyślnie

    Czy nie ma możliwości ... może i jest, ale to jest raczej bardzo mało prawdopodobne, aby programy tego pokroju można było znaleźć na ten Os* (specjalistą od oprogramowania dla telefonów komórkowych nie jestem) Co innego, gdyby telefon posiadał androida a nie jakiś tam ... coś.
    Ew. możesz odciąć internet w telefonie (jeśli nie korzystasz z internetu). Wówczas będziesz miał/a większą pewność, że nic nie jest wysyłane do sieci.

  6. #6

    Domyślnie

    Skąd masz ten telefon ?

  7. Domyślnie

    Telefon jest nowy i nic w nim nie bylo. Tak, jak napisalam, pojawily 4 dziwne smsy (puste, z nierealna data) i ta sprwa intryguje mnie najbardziej, poniewaz w niedalekiej przeszlosci mialam powazne problemy z wlamawyczami. Czy takim smsem mozna zhakowac najprostszego samsunga, ktory NIE MA dostepu do internetu?
    I drugie pytanie po raz kolejny - czy trudno wlamac sie do mobilnego internetu (uzywam go w komputerze, nie pamiatam jak to jest dokladnie po polsku)? Czy to jest mozliwe? (zmienilam, poniewaz hacker siedzi w mojej WiFi (btw, czy moge jakos znalezc dowody na to, ze w niej siedzi)

  8. #8

    Domyślnie

    Pytanie brzmiało skąd go masz? Ze sklepu? Ktoś Ci go dał ?

  9. Domyślnie

    Mobilny internet, tj. chodzi Ci o internet przez telefon do pc, tak?> ^.-

  10. Domyślnie

    Telefon jest ze sklepu. Nikt niepowolany nie mial do niego fizycznego dostepu.
    Mobile internet, czyli taki z usb.
    tak wogole, to chetnie porozmawialabym z kims kompetentnym na pw, poniewaz historia jest dosc powazna i ciagnie sie za dlugo i potrzebuje pomocy.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj