Pokaż wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Proxy, tor, cookie, plemiona :P

  1. #1
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Tu
    Postów
    1,236

    Domyślnie Proxy, tor, cookie, plemiona :P

    HELLo
    Probuje od kilku dejsow uwic sobie gniazdko na plemionach (http://www.plemiona.pl),
    z bota juz zrezygnowlem, teraz staram sie zorganizowac jak najwiecej
    kont, obecnie mam ich ok 30...
    i tutaj zaczynaja sie schody, jak najwygodniej sobie je "poukladac"
    kochana opera ma opcje zapisywania sesji, oznacza to, ze moge otworzyc np. 15 kart i zapisac to jako sesje, potem powrocic i otworzy mi sie te 15 stron, optymalnym rozwiazaniem bylo by miec to na torze z osobnymi cookie dla kazdej sesji... niestety, ani pierwsze, ani co gorsza drugie mi nie wychodzi, nie wiem jak skonfigurowac tora dla opery, czy trzeba w torze zrobic serwer proxy na localhoscie, a potem kazac operze sie przez niego laczyc? jesli tak to jak to zrobic
    I co z tymi cookie dla kazdej z zapisanych sesji, to by bylo chyba najlepsze wyjscie, otwieram sesje, jedno klikniecie w kazdej z kart i juz jestem w swojej wiosce.. docelowo chce miec tych wiosek kilkaset, kazda na 13 swiatach, i wszedzie trzeba te 3 razy na dzien kilknac (200x13=2600 klikniec), nie wiem jak sobie to rozplanowac bo jestem mientki, czekam na Wasze pomysly.
    http://gogulas.yoyo.pl/h.gif

  2. #2
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Różne zakątki sieci.
    Postów
    995

    Domyślnie

    1. Łamiesz regulamin plemion.
    2. By skonfigurować TOR'a trzeba włączyć proxy poprzez localhost na porcie 8118 (standardowo).
    3. Jako dawny gracz plemion powiem Ci że nie chciałbym grać z takimi oszustami, po drugie, to psuje grę, i łatwo wpaść.

  3. #3
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Tu
    Postów
    1,236

    Domyślnie

    Czyli tor standardowo nadaje na porcie 8118 i nie trzeba nc poza przegladarka specjalnie konfigurowac (sorki ale nie mam teraz tego sprawdzic, dlatego pytam)

    Jesli lamie regulamin plemion to znaczy ze mimo nie zjedzenia obiadu dzien mozna uznac za zaliczony
    Chce pylic surowce na allegro, nie obodzi mnie gra jako taka.
    http://gogulas.yoyo.pl/h.gif

  4. #4
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Różne zakątki sieci.
    Postów
    995

    Domyślnie

    Sam TOR działa poprzez 9050 i 9051 ale do przeglądarek HTTP itp lepiej użyć privoxy który działa na 8118 dzięki czemu będzie nam łatwiej tworzyć logi i zapytania do DNS nie "wyciekają".

    Więcej Ci już nie pomagam, ponieważ zamierzasz z tego czerpać korzyści materialne.

    PS: Moderatorzy: Można poprosić o kod_03 za "Działanie na szkodę grze. Łamanie regulaminu gry. Próbę uzyskania korzyści materialnych, poprzez oszustwo."?

  5. #5
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    W sumie to to powinno wrecz zostac zgloszone operatorom plemiona.pl...
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 25
    Autor: 01-31-2012, 08:57
  2. hax.tor
    By 0x90 in forum Hacking
    Odpowiedzi: 1
    Autor: 11-17-2007, 23:20
  3. Wlasne cookie - realne?
    By ~SD in forum HTML/DHTML/XHTML
    Odpowiedzi: 4
    Autor: 10-17-2007, 19:26
  4. specyficzne proxy....
    By buszito in forum Domeny/Serwery
    Odpowiedzi: 8
    Autor: 09-03-2007, 20:54
  5. proxy
    By 31337 in forum Hacking
    Odpowiedzi: 1
    Autor: 04-17-2007, 23:10

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj