Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 24

Temat: pytania do zmiany hasla

  1. #1

    Cool pytania do zmiany hasla

    Witam mam taki problem(tak to ja nie umialam formatowania :P) mianowicie gram w pewna gierke nazbieralam sporo przedmiotow i pomyslalam o zmianie hasla na mocniejsze a tu zonk znam wszystkie dane poza odpowiedziami na 2 pytania hobby? i first love?:P czy da sie moze jakos wyciagnac ospowiedzi na to?

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    CK Kielce
    Postów
    74

    Domyślnie

    A jaka to gra

  3. #3

    Domyślnie

    To ile trzeba tych pytań znać do zmiany hasła?

  4. #4
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    o matko kłochano...
    ty w (e)M-banku grasz? na giełdzie? czy rakietami w NASA?

    przeczytaj pomoc do gry skontaktuj sie z supportem i spytaj skoro znasz hasło i chodzi osami odpowiedzi umożliwiające zmianę hasła to pewnie pomogą - w sumie co za pomysł żeby robić takie odpowiedzi na pytania?
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  5. #5

    Domyślnie

    Gra to lineage2 i napewno daloby sie cos z tym zrobic gdybym w pporfelu miala 100 zielonych wtedy da sie wszystko

  6. #6
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    toronto
    Postów
    283

    Domyślnie

    If you do not remember what information you entered during PlayNC registration, you will need to contact support.
    taki tekst widnieje na stronce gdy chcesz przypomnienie hasla wiec support powinien pomoc...

  7. #7

    Domyślnie

    a jak juz jestes zalogowana to nie mozesz normalnie zmienic hasla? Nie gram w to ale tak na wlasnych doswiadczeniach. (Innych gier:P)

  8. #8

    Domyślnie

    aaa zapomnialam dodac ze to piracka siec serwerow Dragon Network

  9. #9

    Domyślnie

    ... (sorry za ten chamski spam ale naprawde tylko tyle jestem wstanie powiedzieć...)

  10. #10

    Domyślnie

    No mniej wiecej mam to co chcialam nie pamietam odpowiedz o prawda odpowiedzi na pytania ale skorzystalam z opcji reset password>system sam wygenerowal mi haslo i nie musze pamietac odpowiedzi na pytania ale w zwiazku z tym mam takie pytanie...jest to piracki serwer,najpopularniejszy na swiecie.Haslo do zapamietania jest bardzo trudne ale mam jakies obawy do niego mianowiecie chodzi mi o to czy te hasla sa generewane tylko raz ?czy nikt nie uzyska dostepu do hasel jakie byly wygenerowane?

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [kabaret] Odkrycie Hasla
    By sasi in forum Off Topic
    Odpowiedzi: 51
    Autor: 07-18-2007, 11:42
  2. Zapomnialem hasla do panelu - bylo: Kto pomoże?
    By KoPeR in forum Odzyskiwanie haseł
    Odpowiedzi: 4
    Autor: 04-20-2007, 14:57
  3. pytania
    By xyron in forum Hacking
    Odpowiedzi: 1
    Autor: 11-06-2006, 15:21

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj