Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 19

Temat: Hex editors a gry

  1. #1

    Cool Hex editors a gry

    Witam mam mały problem.Gram w gre ale nie moge przeżyć jednego zjawiska.Pewnego dnia jak to zawsze wybrałem sie na polowanie aż tu kurde zobaczyłem pewnego gracza ktory hmm... był jak błyskawica wszystko robił natychmiastowo a ja mogłem tylko patrzeć,spytałem go co jest a on mi na to że się "shakował(?)' a ja tylko jak,gdzie czym?odpowiedział że HEX EDITOREM.Sciągłem popatrzałem i usunołem bo nic nie rozumiem,kurde czy możed mi ktoś pomoc?jakoś?gościu był tylko bardzo szybki i tyle ale warto dodać że szybki był tylko on a nie cała reszta jeszcze jak to jest w speed gear,badzo prosze moi drodzy hackerzy o pomoc

  2. #2

    Domyślnie

    eh zapomniałem dodać że ta gra to oczywiscie ENDLESS ONLINE

  3. #3
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Watpie aby tutaj ktos w to gral ale dobrze ze pytasz
    Co do edytorow - w starych grach mozna bylo sobie zmienic w plikach z save'ami np ilosc kasy, zdrowie, bron itd... pozniej jak wczytywales taki stan gry to miales to co sobie recznie dorobiles adytujac plik

    W przypadku gier on-line sprawa jest trudniejsza... gry nie znam wiec sie nie wypowiem. Poza tym Twoj opis nie podaje za wiele szczegolow... wiec to tyle co ode mnie. Powodzenia!
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  4. #4

    Domyślnie

    Ale to tylko tyle co ja wiem,gostek powiedział że korzysta z hex editora ale ja nie mam pojęcia jakBo kurde to nie fer jeśli on oszukuje a ja nie to może sam zobaczyszInstalka zajmuje tylko 12mb więc to sekunda a pomoc jest mi niezbędna,z gory dziekuje

  5. #5
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    hihi stary wyluzuj...
    nikt tu nie stanie na głowie i żuci wszystko bo ty grać chcesz na kodach....
    jak ci to przeszkadza to zgłoś administracji...
    a jak chcesz grać na kody i sobie "shackować" gierkę to w pierwszej kolejności odsyłam do kursu c++

    ehh...
    czemu na komunię nie dają już zegarków...
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  6. #6

    Domyślnie

    no i co bede uczył sie c++ i bede wiedział jak zrobić to i owo z ta gierkąKurde potrzebuje rady bo naprawde jest mi to niezmiernie potrzebne :P

  7. #7
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    crakerem w 24 godziny jeszcze nikt nie został...
    na szybkiego to są tylko zupy w proszku...
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  8. #8

    Domyślnie

    ej no ja rozumiem ale chce sie nauczyć czegoś więc może mi coś doradzicie?Jakiś link do jakiegoś darmowego e-booka czy coś,ja jestem nowy więc potrzebuje czyjejś pomocy

  9. #9
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    http://hack.pl/forum/search.php
    wpisz początek lub jak zacząć lub cokolwiek w tym stylu....
    a o ebookach jest osobny dział... (zresztą przyklejony wiec nie trzeba specjalnie szukać
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  10. #10
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    Kielce
    Postów
    131

    Domyślnie

    co do gier online jak dla mnie jedyna realna mozliwoscia (choc nie wiem czy by sie sprawdzila) jest manipulacja na pamieci programu i jego oszukiwanie
    "W życiu wszystko ma jakiś sens, tylko trzeba go odnaleźć. No i często ma on odmienne znaczenie dla różnych osób."

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. gry w windows
    By benny81 in forum Hacking
    Odpowiedzi: 2
    Autor: 02-16-2007, 11:26
  2. Potrzebuje Keyllogera do Gry rpg
    By Michel&1991 in forum Hacking
    Odpowiedzi: 3
    Autor: 01-20-2007, 17:00
  3. [gry java] - takie pytanka
    By Error in forum Inne języki
    Odpowiedzi: 0
    Autor: 12-28-2006, 20:39
  4. [gry java] pytanie
    By Error in forum Inne języki
    Odpowiedzi: 0
    Autor: 12-28-2006, 18:27

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj