Pokaż wyniki 1 do 7 z 7

Temat: Windows 10 acc problem

  1. #1

    Domyślnie Windows 10 acc problem

    Pracuję na koncie lokalnym user. Tylko jest tylko jedno konto. Wbudowane konto administracyjne jest wyłączone. Aby je włączyć należy wpisać hasło, ale przy formatce pozwalającej na eskalację uprawnień nie wyświetla się żadne konto i przycisk <yes> jest wyszarzony ponieważ nie ma żadnego konta z uprawnieniami admina. Czyżbym miał duży problem ? : (
    Extraterrestrial plant

  2. #2

    Domyślnie

    To zapytam się inaczej - jak zaktualizował mi się OS do 10ki a potrzebuję go przeinstalować to dostanę jakiś ISO ?

    Jeśli tak to co z numerem licencji ? Jeśli ktoś wie bardzo proszę o odp. Dzięki.
    Extraterrestrial plant

  3. #3

    Domyślnie

    Podziel się wrażeniami. Ja się boję zrobić tej aktualizacji bo pewnie nie będzie przycisku "cofnij"

  4. #4

    Domyślnie

    OCB - moje osobiste zdanie n/t Windows 10 jest: CUDOWNY. Bardzo podoba mi się graficznie i w końcu ktoś pomyślał o tym by słynne 3 okienkowe przyciski mini,max,close były duże i wygodne w klikaniu.

    Aktywne kafelki zintegrowane ze START są extra pomysłem jak dla mnie. Wbudowany V-Machine i V-Desktops (do 16) oraz obsługa DX12 czynią Win10 pozycją must have na kolejne generacje gier w których DX12 lepiej kieruje rdzeniami i balansem obciążania CPU i GPU.

    Znalazłem w sieci:
    •• Windows 10. Przeinstalujesz go na czysto bez opłat | Windows 10

    Czyli du** - za rok mogę sobie przeinstalować xD rok bez admina ? hehe
    Ostatnio edytowane przez Elitegroup : 08-31-2015 - 00:52
    Extraterrestrial plant

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elitegroup Zobacz post
    OCB - moje osobiste zdanie n/t Windows 10 jest: CUDOWNY. Bardzo podoba mi się graficznie i w końcu ktoś pomyślał o tym by słynne 3 okienkowe przyciski mini,max,close były duże i wygodne w klikaniu.

    Aktywne kafelki zintegrowane ze START są extra pomysłem jak dla mnie. Wbudowany V-Machine i V-Desktops (do 16) oraz obsługa DX12 czynią Win10 pozycją must have na kolejne generacje gier w których DX12 lepiej kieruje rdzeniami i balansem obciążania CPU i GPU.

    Znalazłem w sieci:
    •• Windows 10. Przeinstalujesz go na czysto bez opłat | Windows 10

    Czyli du** - za rok mogę sobie przeinstalować xD rok bez admina ? hehe
    Kij tam w gierki. Najciekawsze są te pulpity. Musi się fajnie na tym pracować. Co prawda linux miał już takie rozwiązania kilka jak nie kilkanaście lat temu.

  6. #6

    Domyślnie

    Udało mi się na koncie user włączyć defaultowo wyłączone konto administratora, przynajmniej pokazał się napis w cmd, że operation successfull, ale zepsuł mi się Windows i już nie chciał się uruchomić w żadnym trybie (wieczna pętla reboot). Muszę zrobić znowu upgrade i teraz już nie ma bata na świeżym OS robię od razu clone disk.
    Extraterrestrial plant

  7. #7

    Domyślnie

    Ja bym sobie od razu reinstall zrobić bo tak to się z tym systemem acc można bawić długo długo nie wiem czy warto

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj