Pokaż wyniki 1 do 7 z 7

Temat: Problem z programem Cain&Abel

  1. #1

    Domyślnie Problem z programem Cain&Abel

    "Po tych zabiegach przystepujemy do pracy do pracy. Zakladka sniffer klikamy na karte sieciowa i nie powinno wyskoczyc nam okno konfiguracji.
    Klikamy na niebieski plusik zaznaczamy "Range" a na dole "All Test" i czekamy.
    Jak sie skonczy klikamy na ikone radioaktywna na dole znowu na ikonke radioaktywna i teraz na tabelke po prawej i niebieski pluski wybieramy IP ofiary po lewej a po prawej IP naszej sieci" - To jest czesciowy poradnik

    Niestety mam problem klikam na te ikonke radioaktywna i na dole znowu na nią
    po czym klikam te tabelke i klikam "+" w tym momencie zamiast wyskoczyc okienko gdzie mam wpisac te IP wyskakuje mi takie okienko:
    Gdy klikne OK wyskakuje takie cos:
    Dalej już niestety nic nie da się zrobić... Nie wiem czy to jest wina routera czy czegoś innego albo może ja coś źle robie .?


    PROSZE POMÓŻCIE !!!

  2. #2
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Tu
    Postów
    1,236

    Domyślnie

    programikowi chodzi o to, ze arp jest potrzebne do skutecznego Man-In-The_Middle snifu (koniecznosc na switchowych sieciach) :P
    http://gogulas.yoyo.pl/h.gif

  3. #3

    Domyślnie

    Czyli moja sieć jest na switchach?

  4. #4
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Tu
    Postów
    1,236

    Domyślnie

    Moze tu nie chodzi o M-IT-M ale chce arp coby pokazac mu co snifowac, nie wiem, w zyciu sie w sniffing nie bawilem :/

    No ale jesli Twoja siec jest na switchach to trzeba robic M-IT-M zeby sniffowac, albo mac spoofowac, na pewno nie mozesz po prostu odpalic sniffera i ogladac efekty

    Bez podstawowej wiedzy jak funkcjonuje siec nawet sie za to nie bedziesz bo bedziesz mial problem za problemem, pytanie za pytaniem, a nikomu sie nie chce prowadzic Cie za raczke...
    Ostatnio edytowane przez gogulas : 01-04-2008 - 14:58
    http://gogulas.yoyo.pl/h.gif

  5. #5

    Domyślnie

    OK, może ktoś inny będzie bardziej zorientowany w tym temacie i mi coś poradzi.

  6. #6
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Cytat Napisał gogulas Zobacz post
    Bez podstawowej wiedzy jak funkcjonuje siec nawet sie za to nie bedziesz bo bedziesz mial problem za problemem, pytanie za pytaniem, a nikomu sie nie chce prowadzic Cie za raczke...
    Widac tego co napisal gogulas nie zrozumiales... to nie problem ze nikt nie wie (bardzo wielu doskonale wie o co chodzi) - problem w tym ze Ty nie rozumiesz podstaw dzialania sieci. Do prowadzenia 'za reke' to jest dokumentacja programu, howto, specyfikacje, itdp - ogolnie dostepna wiedza (a to jest dosc dobrze udokumentowane - wystarczy poszukac).
    Ostatnio edytowane przez TQM : 01-04-2008 - 18:14
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  7. #7

    Domyślnie

    dzięki, można zamknąć...

Podobne wątki

  1. [neo&livebox] Problem z netem...
    By Squealer in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 1
    Autor: 11-13-2007, 20:26
  2. Problem z prostym programem
    By morten in forum C/C++
    Odpowiedzi: 3
    Autor: 10-23-2007, 21:08
  3. read&write
    By imp3300 in forum C/C++
    Odpowiedzi: 2
    Autor: 07-08-2007, 13:51
  4. Odpowiedzi: 0
    Autor: 04-25-2007, 14:35
  5. Cain&Abel
    By zlybezprzebaczenia in forum Hacking
    Odpowiedzi: 2
    Autor: 12-08-2006, 07:50

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj