Pokaż wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Jak zainstalować program, żeby był "niewidzialny"???

  1. #1

    Smile Jak zainstalować program, żeby był "niewidzialny"???

    Kilka dni w miesiącu zostajemy w robocie po godzinach, jak nie mamy wiele na głowie, jak stara nie patrzy zapuszczamy różne gierki, m.in. guild wars, wormsy itp. mamy też poinstalowane różne scracowane przeglądarki grafiki, jak wymieniamy się zdjęciami itp. W ubiegłym tygodniu dyra kazała nam to wszystko skasować, bo podobno nasiliły się kontrole BSA, czy czegoś takiego..

    Mam takie pytanie: skoro można programem np. true crypt stworzyć wirtualny, ukryty dysk, np. o pojemności 5giga i ukryć w nim mp3, czy ze dwa filmiki, to czy jest może jakiś sposób, żeby zainstalować program windowsowy, np. infran view, cs2, photoshop, corel itp. ? Program skanujący takiego kontrolera na pewno leci po rejestrze windowsa, bo cała procedura trwa podobno niedługo.. skoro windows działa na profilach, czy istnieje możliwość ukrycia takiego profilu?

    Jeśli znacie inny sposób na ukrycie zainstalowanych programów przed czujnym okiem kontrolera, dajcie znać! W końcu piszę na forum hakerów Dla gościa, który pomoże nam rozwiązać problem, mamy furę gadżetów w Guild Wars. Cały dział księgowości będzie Mu wdzięczny

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    TrueCrypt jest swietny moim zdaniem ale zbyt powolny - stworzyc 5GB dysk szyfrowany w jakis logiczny sposob... ehmmmm... potrwa to dobre iles godzin :-)

    Co do kontroli BSA - nie wiem dokladnie jak sprawdzaja i czym ale wiem czym posluguja sie firmy ktore robia certyfikacje Microsoft'u - jest program ktory leci jak antywirus - rejestr nie jest dla niego miarodajny. Mowi jedynie ze cos jest/bylo zainstalowane a pozniej program szuka sygnatur aplikacji. Nawet jesli nie ma czegos w rejestrze to i tak znajduje. Kiedys jeszcze w Polsce firma mi zwrocila uwage, ze pracownik zainstalowal sobie WinZip'a, minal okres probny i program nie jest zarejestrowany - kupic licencje albo usunac... Certyfikat M$ wisi do dzisiaj na scianie w tej firmie :-)

  3. #3

    Domyślnie właśnie o to chodzi

    co zrobić, żeby mieć zainstalowanego takiego np. winzipa i nie dać się znaleźć? poza tym, truecrypt ma dwie wady: jeśli założymy go na partycji, to nie ukryje jej, tylko pokaże jako niesformatowaną. Jeśli założymy go na pliku, to od razu poznać, że coś jest nie tak, bo co to za plik, co ma 20 gb Musi być jakiś sposób, musi, musi - poza tym, skądś chyba da się zdobyć ten program, którego używa bsa?

  4. #4
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Co do programow uzywanych przez BSA to nic nie moge powiedziec bo nie wiem na czym teraz pracuja :-( a co do TrueCrypt'a to ja uzywam go do trzymania scisle poufnych danych i trzymam to w pliku na karcie SD wcisnietej na stale do laptopa. TrueCrupt ma mozliwosc instalacji jako portable-app - tzn bez instalacji w systemie, ale bedzie widac w historii ze byl uruchamiany. Jesli masz nosnik wymienny to mozesz smialo tam trzymac dane... Jakis dysk USB albo cos kolo tego... Jedyna wada w tym rozwiazaniu, to to, ze TC bedzie wymaga uprawnien admina na kompie aby zadzialac :-( wiec ja mam go poinstalowanego na moich maszynach a przekladam karte pamieci jedynie...

Podobne wątki

  1. Program "BENIAMIN''
    By zlybezprzebaczenia in forum Hacking
    Odpowiedzi: 25
    Autor: 01-12-2008, 12:10
  2. Polecenia "shellowe" windowsa
    By `^` in forum Windows
    Odpowiedzi: 4
    Autor: 01-22-2007, 19:14
  3. ściaganie plików "tylko" dla użytkowników
    By kebab11 in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 13
    Autor: 12-13-2006, 09:09
  4. Odpowiedzi: 4
    Autor: 10-10-2006, 15:44
  5. Odpowiedzi: 1
    Autor: 07-24-2006, 03:08

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj