Pokaż wyniki 1 do 7 z 7

Temat: wpa-psk

  1. #1

    Question wpa-psk

    witam
    próbuje sie nauczyc jak zlamac haslo w wpa mam laptopika asusa x5dc windows 7 jesli to cos pomoze heh
    szukalem juz na google i po polsku i po angielsku ale jakos tego nie ogarniam
    mógł by ktos napisac jakie programy by mi byly potrzebne do tego albo jakies wskazówki co poczytac i gdzie
    dziekowka i sory za ortografie

  2. #2

    Domyślnie

    aircrack-ng

  3. #3
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Obecnie, jestem przy komputerze
    Postów
    80

    Domyślnie

    potwierdzam pakiet aircrack-ng.

    to podstawowe narzedzie do wardrivingu i crackingu kluczy WEP / WPA / PSK.

    w przypadku WPA nie zapominaj o pulapce na 4-way handshake(polaczenie) w ktorym jest wymiana zaszyfrowanego klucza

    dzieki ktoremu mozesz zdzialac cokolwiek, w tym przypadku IVSy nie wystarczaja.

  4. #4

    Domyślnie

    nie ogarniam tego aircrack ;/ niewiem od czego zaczac

  5. #5

    Domyślnie

    aircrack-ng to jednoczesnie nazwa pakietu programow jak i sak program do lamania WEP/WPA, LAMANIA, nie ataku sieci. Uzywasz go na koncu.

    Najpierw sprobuj zlamac WEP bo szansa wynosi 100%, wpa zalezy od slownika jaki masz.

    wep:
    airmon - przestawiasz w tryb monitora
    airodump - szukasz sieci z wep, najlepiej zeby data nie bylo 0, ale z reguly kazyap czasem wysle arp wiec ok
    airodump - wylaczasz poprzedniego airodumpa, ustawiasz parametr w, --ivs, c - --bssid.
    aireplay fake auth, albo jak sa klienci to uzywasz pozniej maca klienta
    aireplay -arp replay. Odbijasz pakiety arp, mozesz uzyc czego innego ale to jest najprostsze na poczatek
    na koncu aircrack i lamiesz wepa z pliku do ktorego zapisuje airodump

  6. #6

    Domyślnie

    jest taka lipa ze sciagnolem aircrack ale tam nie ma tego airmon ;/ i nie moge znalesc skad to sciagnac ;///

  7. #7
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Obecnie, jestem przy komputerze
    Postów
    80

    Domyślnie

    dlaczego nie pobierasz paczki z oryginalnej strony tego produktu ....
    jest tam nawet to czego szukasz, masa tutoriali i w ogole.

    druga sprawa, zabierasz sie do WPA, a dam sobie reke uciac ze nawet nie potrafisz przelaczyc sieciowki w tryb monitora...
    masz w ogole 2 sieciowki ?
    albo 1 na czipsecie atheros ?
    sprawdz czy twoja sieciowka moze w ogole wykonywac dwie najwazniejsze operacje (monitoring + wysylanie paczek), bo bez tego ani rusz. No nie no, przesadzilem, WEP zlamiesz tylko na monitoringu, ale co jesli w AP IVs chodza co kilkadziesiat sekund ?
    zacznij od hardware, na poczatek proponuje 2 karty sieciowe, dlaczego 2 ? poniewaz beda mialy lepsza wydajnosc niz 1 ktora bedzie musiala przelaczac konteksty miedzy trybami.

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj