Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 28

Temat: Własny botnet

  1. #1

    Domyślnie Własny botnet

    Siemka wie ktoś może jak stworzyć własną sieć botnet aby można było użyć jej do ataku DOs lub DDOs.Wiem,że musi byc w internecie jakiś program co pozwoli na utworzenie takiego botnetu.Szukałem ale jak na razie nic nie znalazłem.Wie ktoś gdzie ejst może jakiś program co pozwoli zrobić własną sieć botnet.

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    C:\Perl\bin
    Postów
    1,578

    Domyślnie

    nie masz pojecia o czym piszesz czlowieku... zasada jest prosta - jak znajdziesz luke i sobie napiszesz pod nia sploita to kwestie infekcji masz juz za soba, zostana ci tylko polaczenia. pisze w duzym skrocie, bo bez ogromnej wiedzy w tej dziedzinie nie masz szans na cos takiego.
    War, war never changes.

  3. #3

    Domyślnie

    Aha skoro nie mam to trudno.Temat do kasacji.

  4. #4

    Domyślnie

    ja wiem jak można utworzyć botnet!

    musisz na każdym komputerze zombie zainstalować swój program, który bedzie miał kilka funkcji, takich jak rozpoczęcie ataku, przerwanie ataku, pobranie informacji o celach, aktualizacja hostów węzłów, aktualizacja.

    Ta ostatnia funkcja (czyli aktualizacja) jest jak dla mnie najważniejsza, ponieważ pozwala na początkowym etapie pominąć wszystkie inne funkcje

    Największy problem to zabezpieczyć botnet przed przejęciem.

    Na początek wystarczy.
    światło mądrości oświetla drogę z nikąd do nikąd

  5. #5

    Domyślnie

    Dobrze jest postawić serwer i za pomocą protokołu http sterować botnetem. Najlepiej napisać swój botnet bo jest to najlepszy pomysł większość znanych botnetów jest w bazach niemal wszystkich antywirusów. Kolejną rzeczą jest zagnieżdżenie botnetu w systemie i ukrycie jego działania.

  6. #6
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    tak... i jak tylko ktos zrobi analize ruchu bo cos mu bedzie lacze mulic to powiadomi registrara domeny, ISP, CERT i Policje i bedziesz mial problem...
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  7. #7

    Domyślnie

    Może posuniemy ten temat w stronę:

    Jak zarządzać botnetem, żeby było:
    - anonimowo
    - nie do przejęcia/zablokowania
    światło mądrości oświetla drogę z nikąd do nikąd

  8. #8

    Domyślnie

    g3t_d0wn Problem w tym,że nie wiem na jakiej stronie postawić server.Bo chyba nie mówicie tu o kupnie włąsnego servera.Gdzieś chyba był taki program na youtube gdzieś widziałem,że się tworzyło jakiś plik i można go było wysłac ofierze.Tylko nie wiem jak się taki program nazywa.A co do przejęcia zablokowania to nie byłby raczej taki problem.


    Edit:Poszukałem trochę na googlach i youtube i znalazłem na google coś takiego jak Zeus builder czyli do zrobienia botnetu + własna strona i server + na youtube znaalzłem film jak się z czymś takim obchodzić.Myślę,że postawienie czegoś takiego nie zajęłobymi dużo czasu bo z filmem instrukatżowym wiedziałbym jak to zrobić.
    Ostatnio edytowane przez Beer : 08-13-2010 - 11:39

  9. #9

    Domyślnie

    FortiGuard | Zeus: God of DIY Botnets Z tej strony jak dobrze rozumiem chyba to Control panel dzięki któremu będę mógł nadzorować pracę botnetu przez przeglądarkę utworzy mi sie automatycznie gdy będę budował botnet (to znaczy gdy nacisnę Build Loader i build config) tak.Bo to chyba o to chodzi.Czy control panel będę musiał jakoś ściągnąć lub zbudować.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Napisał Beer Zobacz post
    (...) chyba nie mówicie tu o kupnie włąsnego servera. (...).
    Tak, żeby postawić botnet musisz kupic dedyka i zapłacić kartą kredytową
    Zostaw też w /home/ skan dowodu osobistego.
    światło mądrości oświetla drogę z nikąd do nikąd

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj