Pokaż wyniki 1 do 10 z 10

Temat: Moze ktos pomoze?

  1. Arrow Moze ktos pomoze?

    Chłopcy,dziewczeta sprawa jest taka,wiele osob pisze do mnie abym wysyłał im programy na ktorych pisze na allegro ale sa to gratisy do postaci i pisze ze nie wysyłam osobno wiec mam taki pomysł.Skad mam wziąć dobrego wirusa aby zamiast programu delikwentowi wysłać vira bardzo prosze o pomoc ,jesli owy temat juz pojawił sie na forum bardzo przepraszam.

    Pozdrawiam

  2. #2

  3. #3
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Skąd
    Polska/Poland
    Postów
    1,191

    Domyślnie

    Skad mam wziąć dobrego wirusa aby zamiast programu delikwentowi wysłać vira
    to bardzo nie ładne...
    ustaw sobie na skrzyni autorespondera, zeby się fuckali ale po co zaraz wira
    ***********
    * markossx *
    ***********

  4. Domyślnie

    zaraz co mam ustawicniedokonca kumam :P

  5. Domyślnie

    Cytat Napisał LineageAbyss Zobacz post
    Skad mam wziąć dobrego wirusa aby zamiast programu delikwentowi wysłać vira
    To o Tobie źle świadczy. Mam nadzieję, że nie jesteś takim wrednym sprzedawcą...

  6. Domyślnie

    jestem !ale tylko dla osob ktore dla mnie sa wredne i mysla ze wyciagna odemnie pewne rzeczy podstepem np.bardzo latwo dostepny program do gry ktory odblokowuje pewne funkcje.Ludzie sa tacy ze nie napisza"wiesz czy moglbys mi udostepnic ten program bo nie wiem jak go znalezc" tylko pisza "wiesz daj mi teraz ten program bo bardzo go potrzebuje bo chce sobie na dwoch kontach pograc a nie moge programu znalezc.Jak mi go przeslesz teraz na gg to potem wylicytuje twoja postac z allegro." (sprzedawalem postac z gry+cała moja wiedze na jej temat)

  7. Domyślnie

    No widzisz.
    Ciebie pytają o jakiś programik, Ty nasz pytasz o jakieś wirusy. Ty postępujesz tak samo wobec nas, jak Twoi 'klienci' wobec Ciebie.

  8. Domyślnie

    ale nie pytaja normalnie typu"mozesz?,prosze?"jeden gosciu nawet udawal starego goscia ze wsi i mowil ze jaki to ja nie jestem nie dajac mu tego programu.Na 100% udawał a w dodatku jeszcze mnie zwyzywał i co takiemu zrobic ?moze przeprosic...

  9. #9

    Domyślnie

    topic

    odsylali cie do googli;p ale dobra... moglbys zbinodwac to mc z jakims dobrym trojanem moze by to wyszlo :P? jezeli osoba ta jest wyjatkowo nieinteligentna mozesz sie z nia zapoznac ... zaproponowac jej avasta(powiesz ze dobry anty) i podrzucic trojana ktorego avast niewykrywa(to tylko przyklad)...

    edit by eMCe:
    Forum to nie chat!
    (wyjątek dział off top)

    Jeśli masz jakieś pytania do autora wątku - pisz PM - pozdrawiam!
    Ostatnio edytowane przez eMCe : 05-09-2007 - 10:11

  10. #10
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    gory czasem doliny
    Postów
    156

    Domyślnie Lineage, mysle ze towja mlodosc wiaze sie z

    glupimi pomyslami, jak ten o ktorym piszesz w tym poscie. mysle ze zle trafiles i powinienes myslec dwa razy zanim cos napiszesz. to chyba nie jest miejsce dla ciebie. my nie chcemy psuc, my chcemy sie uczyc.
    BlackIceNavarro

Podobne wątki

  1. Mógłby ktos odczytac mi plik SAM ?
    By zbusiu in forum Hacking
    Odpowiedzi: 13
    Autor: 11-05-2008, 17:02
  2. ping flood- moze zagrozic?
    By ironwall in forum Hacking
    Odpowiedzi: 4
    Autor: 01-31-2007, 22:00

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj