Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 42

Temat: Bardzo fajna strona !

  1. #1
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    1

    Domyślnie Bardzo fajna strona !

    Witam, niestety nie wiedziałem gdzie mogę dodać swojego posta, więc wpisuję go tutaj.

    Bardzo fajna i ciekawa strona, pozdro dla założycieli.
    Dużo pracy, ale efekt finalny całkiem nice

    Serdecznie pozdrawiam,
    Bart.

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    Kraków
    Postów
    4

    Domyślnie

    Witam tez dołączam sie do gratulacji.
    Ciekawie sie zapowiada Hack.pl
    "To o czym nie wiesz, stanowi dla Ciebie zagrożenie ".

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki

    Takie słowa wynagradzają tych wiele tygodni z życia...
    Portal jest w dalszym ciągu rozbudowywany, także cały czas będziecie
    mieli wgląd w to co się dzieje, na kiedy jest planowane itp. Wkrótce dostępny
    będzie także development blog.

    W momencie, kiedy uporamy się wstępnie z funkcjonalnością, położymy nacisk
    na content serwisu - ma być to główną zaletą HACK.pl
    Pozdrawiam,
    Paweł Jabłoński

  4. #4

    Domyślnie

    nonono nieźle się zapowiada jeszcze dużo pracy Was czeka, ale pewnie opłaci się :P

  5. #5
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    Polska, zachodniopomorskie
    Postów
    46

    Domyślnie

    Ja też dołączam się do gratulacji, szczerze gratuluję, przede wszystkim wygląd jest świeży i chociaż forum nie wprowadza żadnych rewolucyjnych metod komunikacji z użytkownikami to jest o niebo lepszy od kolejnego phpBB którym już szczerze mówiąc żygać się chce nawet jeśli ktoś poświęcił masę pracy nad nowym layoutem - po prostu w phpBB wszystko jest w tym samym miejscu, z drugiej strony forum nie jest przeładowane różnego rodzaju skryptami, kontrolkami czy komponentami które dobrze działają tylko z jedną przeglądarką a na wszystkich innych kopią na co drugiej stronie. Uzyskaliście fajny kompromis i jakoś miło mi się tutaj wchodzi - i to właśnie jest to! Jeszcze tylko pracuję nad wyłączeniem uśmieszków w postach i nie przyglądałem się możliwościom jakie oferuje edytor postów - jak teraz na nie patrzę to czuć od nich drzemiącą w nich moc.
    Mam nadzieję że będą się tu wymieniać wiedzą zarówno ci młodsi entuzjaści komputerowi, jak i ci nieco starsi bywalcy, na koniec zalety jakie widzę (heh, no musiałem się tym edytorem pobawić!)
    • Odpowiedni ludzie którzy administrują forum
    • Świerzy "dotyk" forum
    • Działające kontrolki (jak każdy wie niewiele jest stron z naprawdę DZIAŁĄJĄCYMI kontrolkami)
    • Estetyka (!)

  6. #6

    Domyślnie Całkiem fajna stronka

    Witam,

    całkiem ciekawa stronka, no i dobra domena. Zmieniłbym trochę kolorystykę,
    na lekko ciemniejszą... U mnie na laptopie praktycznie nie widać napisów na głównej stronie, muszę się wyginać głową w dół i patrzeć z klawiatury...

    Popracujcie jeszcze trochę nad usability, szkoda, że strona nie zmniejsza się do 800x600, chociaż używa tego już niewielu ludzi. Zmniejszyłbym też margines górny, marnuje się miejsce.

    W kodzie html widzę niezłą masakrę na tabelach też by się to przydało po części wyrzucić do styli - niestety to dużo roboty i wiem ile to jest walki, czasami zupełnie niepotrzebnej bo nikt na to nie zwróci uwagi. Przy większej oglądalności może być to problem, bo transfer zacznie szybko schodzić.

    Zechciało mi się nawet oglądnąć stronę w lynxie i w linksie i wyglądają całkiem przyzwoicie, czasami mi się zdarza tak oglądać niektóre serwisy.

    Ogólnie, ocena pozytyna, choć widać, że jest jeszcze wiele do zrobienia
    Zastanawia mnie tylko sens istnienia hacking.pl i hack.pl. Szkoda, ze hacking.pl stanął w miejscu i nie rozwija się zupełnie. Może połączycie siły? Ale pewnie ze względów finansowych to nie możliwe


    Pozdrawiam,
    Treku

    ps. You have included 7 images in your message. You are limited to using 4 images so please go back and correct the problem and then continue again.

    to już przegięcie... nie moge się nawet uśmiechać....
    Wrocek.pl - Twoje miejsce we Wrocławiu

  7. #7

    Domyślnie

    Dzięki za opinie,

    Im więcej krytyki - tym lepsza motywacja

    Hacking.pl i Hack.pl to dwa inne portale, inni ludzie, inna liga.
    Jest wiele względów, na których składa się brak możliwości połączenia.

    Także proszę nie mylić
    Pozdrawiam,
    Paweł Jabłoński

  8. #8

    Domyślnie

    Podoba mi się nowy portal, grafika stonowana, na białym tle czarne napisy czyta się wygodnie, nie męcząc wzroku. Przyłączam się do postulatu aby była mozliwośc wyświetlania stron w rozdzielczosci 800x600, na starszych komputerach jest to najpowszechniej uzywany format.
    Mam nadzieję, że wkrótce serwis się rozwinie a forum stanie się bardzo liczne, czego życzę autorom serwisu.
    Nie bierz życia na serio i tak nie wyjdziesz z niego żywy ;-)

  9. #9

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o forum, to zdecydowaliśmy się na 1024x768 ze względu na element stały Top portalu, który zawiera powrót do Hack.pl. Wstępnie był resize 100% i przy stałym elemencie góry rozciągający się dół wygląda nie za ciekawie, także zmuszeni byliśmy się jednak zdecydować na wariant wyboru Top ze stałą szerokością forum dopasowaną pod 1024x768.

    Dać słowo mogę jednak, że postaramy się to rozwiązać w najbliższych dniach tak, aby użytkownicy korzystający z 800x600 mieli ułatwione zadanie
    Pozdrawiam,
    Paweł Jabłoński

  10. #10

    Domyślnie

    Ja również dołączam się do gratulacji. Zapowiada się niezwykle ciekawy portal o naprawde wysokim poziomie co niestety jest u nas rzadkością.
    Super robota i oby tak dalej

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj