Pokaż wyniki 1 do 10 z 10

Temat: skasowany wątek

  1. #1

    Domyślnie skasowany wątek

    za co? (dział o C)

  2. #2

    Domyślnie

    ponownie... za co?

  3. #3
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    widzisz... admini nie reaguja na nasze prosby i postulaty, nawet nie racza odpowiedziec na pytanie do nich skierowane... a zapowiadaja nowa funkcjonalnosc - po co sie pytam, skoro przy takim obrocie sprawy niedlugo nikogo tu nie bedzie?

  4. #4

    Domyślnie

    i tak tu prawie nikogo nie ma, moim zdaniem fajna pompa co do domeny, ale reszta pomaluuuuutku pomalutku się rozwija...
    pomalutku.

    tqm, może tak pospamujemy? od razu ludzi przybędzie jak się pośle 100000 maili z reklamą w polske ;}

  5. #5
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Tez o tym myslalem... teraz niestety czas nie pozwala na za duzo zabawy... hehe po 10 latach pracy jako admin zostalem odeslany do zlobka i mam dojsc do tego samego poziomu na ktorym jestem w Linuxach... ale na Solarisach
    Tak na serio - jak czas pozwoli to wrzuce conieco co sie moze przydac - nie ze strony teoretycznej (bo taki pakiet przejdzie przez taki firewal) ale jak to praktycznie robia firmy. Teorie to mozna wszedzie znalezc :-) a praktyka pokazuje ze czasami trzeba swiadomie cos 'otworzyc' czy tez 'przeoczyc' aby inne rzeczy dzialaly i ze firewall nie jest tak na 100% ciasno zamkniety

  6. #6
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    UK
    Postów
    36

    Domyślnie

    scorn: ja nie wyrzucalem Twojego posta ani Tomek, sprawa sie wyjasni na dniach. tqm: forum zostalo troche zaniedbane za co bardzo przepraszamy. osobiscie postaram sie by takie sytuacje nie mialy znow miejsca. serwis jest naprawde bardzo pieczolowicie rozwijany, czego moze nie widac jeszcze, ale juz niedlugo. sa dzialy do ktorych nie ma jeszcze linkow na stronie glownej, sa juz zrobione i teraz uzupelniamy content. robimy poprawki w kodzie, zeby serwis byl bardziej funkcjonalny. daj nam tydzien, 2 tygodnie i zobaczysz co sie dzieje.

    pozdrawiam
    live fast, die young...

  7. #7
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Wow! Ktos nam w koncu odpowiedzial!!! Chyba 2 miesiace prosilismy sie aby moder/admin zajrzal no i w koncu cud sie stal.

    Spoko chlopaki, nie ma problemu, ale przyznaje wprost, ze sporo straciliscie puszczajac on-line forum ktore zaniedbaliscie. Najwieksza antyreklama to reklama czegos co nie dziala albo dziala nie tak jak powinno - daliscie tutaj ciala.
    Nie ukrywam ze z ciekawoscia poczekam na zmiany :-) i nawet dam Wam 3 tygodnie hehehe :-) (zartuje - akurat mam 3 tygodnie urlopu i pewnie nieczesto zawitam na sieci) :-)

    Ciesze sie drzewo, ze sie tutaj pojawiles! Do uslyszenia niebawem!

  8. #8
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    /dev/null
    Postów
    18

    Domyślnie

    Ja jestem zdania, że forum ruszy, i to ostro ale kwestia to czas .. jak zawsze. I tu prośba, redukujcie posty od ScriptKidów i innych strolowaciałych dzieci neostrady, to mąci idee forum i poziom zwala z nóg...
    Damn Kids. They're All Alike.
    [TT] |

  9. #9
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    UK
    Postów
    36

    Domyślnie

    tak wlasnie bedziemy robic, juz raz przepraszalem za sytuacje na forum ale zrobie to jeszcze raz. przepraszam Was serdecznie za te zaniedbanie ale uwierzecie mi, ze kosztem fotum zostala poprawiona funckcjonalnosc portalu. my naprawde sie uwijamy, sa tworzone i aktualizowane dzialy do ktorych jeszcze nie ma linkow na stronie glownej. przewidujemy taki maly 'big bang' za kilka tygodni. 2 moze 3. pozdrawiam. od teraz ja zajmuje sie forum i doloze wszelkich staran by bylo jak najlepsze. jakies uwagi? propozycje? PM
    live fast, die young...

  10. Domyślnie jest źle...

    Zamiesiciłem tu link do mojej strony, poprosiłem o uwagi co w materiałach należy poprawić. Post usunięto nie informując mnie. Czy umieszczanie linków do stron jest czymś złym? Jeśli wg. moderatorów tak, to ok, ale czemu nie dostałem maila, iż posta usunięto?
    Chciałem napisać maila z pytaniami, napisałem raz - mail derivery error, drugi raz to samo. Coś tu jest nie tak...
    PS. pastelowe kolory rażą oczy.

    Po 53 min od wystawienia posta przyszła na mail odpowiedz Nie można publikowac linków tu, dość głupio ale trudno. "Nie poinformowaliśmy Cię ponieważ nigdy tego nie robimy." Ok
    Ostatnio edytowane przez RobertG : 01-03-2007 - 11:39

Podobne wątki

  1. Testowy wątek
    By gorion in forum Testowy thread/shoutbox
    Odpowiedzi: 52
    Autor: 09-30-2007, 10:53

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj