Pokaż wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Jak anonimowo przeglądać strony www i co zrobić że nie być nasłuchiwany w internecie

  1. #1

    Domyślnie Jak anonimowo przeglądać strony www i co zrobić że nie być nasłuchiwany w internecie

    Jak anonimowo przeglądać strony www (prywatność w sieci)w windowsie 10 i co zrobić żeby nie być nasłuchiwany w internecie przez policję i czy da radę bez uzywać windowsa 10 bez programów a jak nie to jaki skuteczny program do anonimowości i prywatności w sieci bo zainstalowałem program tor browser ale jak chcę wczytać stronę www to każe zawsze wpisywać captcha.I słyszałem też o vpn i że te darmowe nie są skuteczne.I czy warto instalować program do optymalizacji komputera w windowsie 10.Proszę o szybką odpowiedź.

  2. #2

    Domyślnie

    typowy problem, ale nie wiem czy jesteś tak anonimowy w sieci jak każdy myśli, czasami bramka proxy jest dobra do zmiany ip
    program do optymalizacji warto sobie zainstalować

  3. Domyślnie

    Np są różne przeglądarki które na to pozwalają, sprawdź sobie DuckDuckGo jest to jedna z lepszych przeglądarek tego typu, do tego są różne programy zabezpieczające, czy VPNY.

  4. Domyślnie

    moim zdaniem nie ma czegoś takiego jak anonimowość.

  5. Domyślnie

    Ja używam programu TOR PROJECT i nie narzekam bo opcja okno prywatne w przeglądarce firefoxa raczej nie spełnia Twoich oczekiwań. Wyprobuj tego TOR`a i opisz swoje spostrzeżenia.

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj