Pokaż wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Pomocy!!! Przypadkowo skasowana wiadomość z archiwum tlen

  1. #1

    Domyślnie Pomocy!!! Przypadkowo skasowana wiadomość z archiwum tlen

    Pomocy
    Mam ogromny problem skasowałem bardzo ważną rozmowę z archiwum tlenu, czy jest możliwość odzyskania tej rozmowy. Jeżeli macie jakiś pomysł piszcie. Spróbuję wszystkiego.
    Pozdro

  2. #2
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Skąd
    Polska/Poland
    Postów
    1,191

    Domyślnie

    poproś osobę, z którą gadkowałeś niech Ci podeśle ze swojego archiwum
    ***********
    * markossx *
    ***********

  3. #3

    Domyślnie

    Gdyby to było takie proste to już dawno bym tak zrobił, tylko że ta osoba nie jest chętna do zrobienia tego, w skasowanej wiadomości są ogólne postanowienia pewnej umowy jak ich nie będę miał to jestem za przeproszeniem "ud*****y"

  4. #4
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Skąd
    Polska/Poland
    Postów
    1,191

    Domyślnie

    no to chyba jesteś...
    bo nie przychodzi mi do głowy, żebyś mógł to jakoś ze swojego kompa odtworzyć
    zostają Ci jedynie zapis rozmowy na serwerach tlenu - ale nie wiem czy admin udostępniają, spróbuj...
    ***********
    * markossx *
    ***********

  5. #5
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    są programy które potrafią odzyskać skasowane dane - pod warunkiem ze na miejsce tych skasowanych nie zostały zapisane już nowe dane...

    Problem jednak jest taki ze archiwum to jeden plik - więc najprawdopodobniej nie uda ci się w ten sposób odzyskać danych

    jedynie firma która odzyskuje dane magnetycznie będzie w stanie to przywrócić ale to wszystko wymaga $$

    Ale przecież jeśli to umowa to gdzieś musi być jej pisemna wersja - nio nie

    A tak na przyszłość pamiętajcie o archiwizacji ważnych danych!!
    Sam kiedyś siedziałem nad laptopem pracownika pewnej (ku zdziwieniu dość dużej firmy transportowej) gdzie wykopał się system (nic dziwnego bo to był 98) a na laptopie były jedyne kopie dokumentów sprzed czterech lat!!! - co gorsza sprawa była o tyle tragiczna ze laptop miał tylko stację dyskietek na które nie weszła by baza accesa :/ musiałem odzyskać system za pomoca dyskietki - za pomocą dyskietki dostarczyć sterowniki do usb (chwała Ruskim ze dodali do RARa opcję dzielenia plików...) i przerzucić na USB - kupa roboty (nie pytajcie ile sie człowiek nadenerwuje przy próbie ożywienia takiego super systemu jak 98) a wszystko przez to ze nikt nigdy nie pomyślał ze laptop może się popsuć...
    Od tego czasu niebieski stał się moim ulubionym kolorem - duźo sie na niego napatrzyłem...
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  6. #6

    Domyślnie

    Archiwum gg da się odzyskać, dokładniej usunięte rozmowy programem ggundel sprawdzałem działa, tylko nie mogę znaleźć nigdzie identycznego programu dla tlena.

Podobne wątki

  1. archiwum z gg
    By komosazik in forum Hacking
    Odpowiedzi: 7
    Autor: 02-03-2009, 01:44
  2. Archiwum
    By draggon in forum Hacking
    Odpowiedzi: 1
    Autor: 01-28-2007, 17:36
  3. Dostęp do archiwum.
    By MissNobody in forum Hacking
    Odpowiedzi: 1
    Autor: 10-19-2006, 15:42

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj