Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 16

Temat: Kamery Logitech + Skype

  1. #1

    Domyślnie Kamery Logitech + Skype

    Witam, chciałem dowiedzieć się czy ktoś moze miał okazję testować kamerę QuickCam Pro for Notebooks. Duzo szumu pojawilo sie wokol wypuszcznia ich na rynek i rewelacyjnej technologii, czy rzeczywiscie roznica jest tak znaczaca? Jak z ostroscia i odswierzaniem? Jak sprawdza sie funkcja podązania za obiektem? Czy sa dostepne sterowniki by uzywac jej na linuksie?

  2. #2

    Domyślnie

    Ja mam posiadam takowa od niedawna. Czlowieku - roznica jest mega! zdjecia sa ostre jak malo kiedy, nawet z bliska. Dzwiek tez pierwsza klasa. Nie wiem, co ze sterownikami - ktos inny odpowie Jak masz jeszcze jakies pytania - dawaj smialo.

  3. #3
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Od ponad roku mam Quck Cam STX i jestem bardzo zadowolony.

    Zalety:
    - Sensor CCD (a nie CMOS)
    - czuly mikrofon
    Wady:
    - cena

    Podstawa to rodzaj sensora - CMOS to porazka, dajesz lampe prosto pod oczy ze az pali po twarzy a obraz ciemny... majac uklad CCD mozna przy swieczce zapalonej gadac i bedzie ok przynajminej u mine jest. Pod linuxem nie odpalalem jeszcze - nie ma czasu na to :-/
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  4. #4

    Domyślnie

    Wlasnie tez to chce podkreslic - w pokoju moze byc bardzo ciemno, a i tak wszystko widac. Ja zazwyczaj korzystam i malutkiej lampki i moja poprzednia kamera nie dawala rady. Dla quicka to pestka.

  5. #5
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Jaka cena taka jakosc... Logitech tani nie jest ale nie kupilbym tanszego.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  6. #6

    Domyślnie

    No niestety, cena moze odstraszac. Sa osoby, ktore wola wydac niecala 100 na jakies badziewie z supermarketu. Uwazam jednak, za warto troche odlozyc i kupic solidny sprzet.

    Akurat cena nie gra roli bo i tak mam firmę i wszystko rozliczam
    Chciałem się dowiedzieć jak radzi sobie ona z dzwiekami w tle? Pracuje w open space i zazwyczaj jest straszny rumor. a widomo - czasem z jakims klientem sie rozmawia i powinien mnie slyszec...Sterowniki jakieś sciagnalem wlasnie ale nie wiem jeszcze czy sie nadaja....

    Kamera ma taka opcje niwelowania echa z tla, wiec dla Ciebie w sam raz. Dzwiek jest bardzo w porzadku. Nie ma jakis szumow, czy trzaskow.
    Ostatnio edytowane przez TQM : 12-09-2007 - 11:01 Powód: UZYWAJ OPCJI EDIT!

  7. #7
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Po pierwsze uzywaj opcji edycji swoich postow zamiast pisac 3 pod rzad... polaczylem je w jeden ale prosze zwracaj na to uwage w przyszlosci.

    Co do niwelowania echa - echo to echo a nie odglosy tla. Mikrofon jest za malenkim otworkiem jakby po nakluciu wieksza igla - dobre to to byc nie moze do takich rozmow. Ja uzywam poza kamera osobna sluchawek z solidnym mikrofonem (mikrofon o wysokiej czulosci z gabka na obudowie aby nie lapal 'wiatru' jakbym przypadkiem dmuchnal w jego kierunku). Jakos jest doskonala.
    Jak nie chce uzywac sluchawek to mikrofon w postaci 'pompona' telewizyjnego lub podobne urzadzenie - sa male mikrofony za ok 10-15zl, przypinane w klape ale tutaj nie podam jaki dokladnie, ja swoj kupilem pare lat temu nadal go uzywam - odradzam te smieszne Creative zamkniete w plastikowej kostce z 2-3 szparkami aby dzwiek dochodzil do srodka - porazka i tyle.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  8. #8

    Domyślnie

    nie pisalem jeden pod drugim. ta srodkowa wypowiedz jest Darkowskiego.....chodzilo mi o to ze dzwieki z tla moga powodowac ewentualne echo i ze wlasnie z takim "poglosem" z zewnatrz kamara daje sobie calkiem niezle rade.

  9. #9

    Domyślnie

    Ja jakiś czas temu sprawiłem sobie do gier Sennheisery HD 30 TV, myslicie, ze bedzie to mozna podpiac do kamerki? To byloby niezle....

  10. #10

    Domyślnie

    dobrze zes to wykombinowal. super sluchaweczki + swietna kamerka:P efekt bedzie niczym w realu.

    powinno dzialac. mi ladnie dziala tez z telewizyjnymi.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Kamery internetowe w google.pl !
    By Kamlo in forum Google hacks
    Odpowiedzi: 23
    Autor: 10-10-2018, 00:02
  2. skype - jak zdobyć hasło do loginu
    By carek in forum Hacking
    Odpowiedzi: 7
    Autor: 09-22-2007, 12:07
  3. skype numer tel.
    By tompascall11 in forum Hacking
    Odpowiedzi: 1
    Autor: 04-15-2007, 10:23
  4. Problem z skype
    By eryk in forum Linux
    Odpowiedzi: 3
    Autor: 03-19-2007, 19:18

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj