Pokaż wyniki 1 do 2 z 2

Temat: hasło mail wp...proszę o kilka wskazówek

  1. #1

    Domyślnie hasło mail wp...proszę o kilka wskazówek

    Witam

    nie wiem czy to dobry dział ale potrzebuje pomocy lub kilku wskazówek.
    Chce dostać się na maila wp znając jedynie nazwę użytkownika, właścicielka maila ma również drugiego maila do którego ma dostęp, hasło w tym który mnie interesuje jest inne, chcę się dostać do tego maila, z ciekawości próbowałem skorzystać z brutusa i metody brute force ale to bez sensu, w ten sposób wiadomo że nic nie osiągne muszę zastosować inne metody...

    Sprawa była by prosta mógłbym po prostu zainstalować jej keyloggera, problem w tym że żeby to zrobić potrzebuje chwili czasu dostępu do jej komputera a na razie tego nie mam i zastanawiam się jak posiadając niektóre informacje mógłbym wejść na tego maila...

    Przypominanie hasła na wp z tego co się zorientowałem to dwie metody sms i mail pomocniczy podawany przy rejestracji, jako że mam dostęp do jej głównego maila sprawa była by prosta gdyby było tak że hasło przychodzi na mail pomocniczy ale wiadomo że tak nie ma jest jedynie opcja resetowania hasła a o to mi nie chodzi bo jak zresetuje hasło to wiadomo że ta osoba nie dostanie się do swojego maila i pewnie się zorientuje co jest grane...

    Wiem sporo na temat tej osoby, myśle jakie informacje można by było wykorzystać żeby odgadnąć to hasło...zgadywanie i wpisywanie jakiś słów nie ma sensu...znam jej skype, znam jej gg, wszelkie hasła które mogła mieć próbowałem nic z tego stworzyła jakieś nowe...i teraz zastanawiam się jak mógłbym wykorzystać te informacje które posiadam i dodatkowo dostęp do jej głównego maila by znaleźć to hasło...
    Myślałem by może spróbować z gg i skype gdybym np. dowiedział się jakie hasło ma na gg lub skype być może byłoby to samo w mailu...wiem że kiedyś w starszej wersji gg była taka opcja że wpisując maila na który zostało założone konto przychodziło hasło (nie resetowało się) czy w skype jest podobnie? Może od tej strony zacząć?

    Nie wiem szukam wskazówek rozwiązania mojego problemu, jako że to forum ludzi którzy zajmują się tego typu sprawami liczę na jakieś wskazówki...

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    KOD_03 - zobacz do dzialu FAQ co to znaczy
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj