Pokaż wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Untitled Page

  1. #1

    Domyślnie Untitled Page

    Mam strone zamieszczoną w wyszukiwarce wp. I gdy pisze http w wyszukiwarce to pokazuje moją stronę ale pod nazwą Untitled Page . Jak zmienić nazwe ?

  2. #2
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    toronto
    Postów
    283

    Domyślnie

    jesli dobrze pamietam to tqm kierowal Cie juz na kurs html-a widocznie nie skorzystales ze wskazowki...

  3. #3
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Tu
    Postów
    1,236

    Domyślnie

    Front paga pewnie uzywasz i on standartowo daje takie <TITLE>
    Stanowczo za duzo znakow zapytania, jak na gg mi ktos z czyms takim wyjedzie to koniec rozmowy jest najczesciej..
    Kurs html.. zaczynalem od ksiazki ale niczego sie nie nauczlem, dopiero we front pagu rzeczywiscie tworzac strony zaczalem po woli oswajac sie z kodem.
    Oczywiscie nie wolno polecac front paga bo to dziecie M$, jako ze nie zwyklem plynac z pradem -- Polecam

    /edit
    Uywasz jakiegos innego edytora, Front Page standardowo wpisuje w title <title>New Page 1</title>
    Ostatnio edytowane przez gogulas : 03-23-2008 - 12:29
    http://gogulas.yoyo.pl/h.gif

  4. #4

    Domyślnie

    używam WYSIWYG Web Builder 5

  5. #5
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    somewhere in time
    Postów
    510

    Domyślnie

    tak to jest jak ludzie zamiast sie uczyć języka korzystają z jakis wysiwygów...albo ich pierwsze strony są gotowcami....ehhh czy nie lepiej sie nauczyć jak to i tamto działa

  6. #6
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    toronto
    Postów
    283

    Domyślnie

    @ironwall - ja zaczynam nauke wlasnie w taki sposob (WYSIWYG i gotowe skrypty) i uwazam, ze jakos sie ucze;p
    Jest jednak jedno ale... posilkuje sie rowniez kursami, staram sie analizowac skrypt, ktory zassalem i obadac o co w nim biega, jak dziala itp. itd.


    @rakar21:
    1. jezeli nadal zamierzasz zadawac pytania z podstaw html to trafiles na niewlasciwe forum...
    2. po raz kolejny radzilbym zajrzec do jakiegos kursu, ktory wyjasnia chociaz podstawy tego co chcesz robic, zapewniam Cie, ze szybciej znalazlbys odpowiedz w takim kursie niz zostanie Ci ona udzielona na jakimkolwiek forum...

Podobne wątki

  1. Gdzie znajdę więcej wiadomości nt. web page hack, podmieniania stron itp.?
    By prezes in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 7
    Autor: 02-03-2007, 15:18

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj