Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 11

Temat: jak wlamac sie do liveboxa przez WI-FI

  1. #1

    Domyślnie jak wlamac sie do liveboxa przez WI-FI

    jak wlamac sie do liveboxa zeby dostac WEP by potem mozna bylo kozystac z internetu.moja sasiadka se sprawila takie uzadzenie i chcialbym od niej sobie neta pociagnac jest wogule taka mozliwosc,jak jest to prosze o odp.moze jakies programy

  2. #2
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    po pierwsze - lektura na temat sieci bezprzewodowych
    po drugie - lektura na temat zabezpieczeń sieci bezprzewodowych i ich nie doskonałości
    po trzecie - takie coś jest nielegalne
    po 4 jesli myślisz ze napiszemy ci jak to zrobić albo ze znajdziesz jakiśprogram z guziczkiem HAKUJ i masz internet to SIE GRUBO MYLISZ!!!

    a ogólnie to zależy wszystko od konfiguracji liveboxa
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  3. #3
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Postów
    45

    Domyślnie

    Hmmm mozesz mi powiedziec co rozumiesz przez slowo LIVEBOX? bo nie wiem o to jest.

    Chyba jestem ostatnio troche do tylu z technologia :/

    Ale jak dla mnie to najpierw trzeba zlamac klucz WEP a pozniej probowac dostac sie glebiej.

    Zreszta jak zlamac klucz wep jest 1000 opisow i oprogramowania troszke invencji tworczej i checi a wszystko znajdziesz tu www.google.com

    eMCe wyluzuj troche bo jak widze ciagle jedziesz tylko po ludziach zamiast im pomoc albo naprowadzic na droge bo sam nie raz potrzebowales pomocy i niezadko pewnie jej potrzebujesz

  4. #4

    Domyślnie

    livebox to jest urzadzenie ktore wypuscila tp z ktorego rozprowadza net droga radiowa i lanem. ale jakie bo sciagalem aircrack i cos nie zabardzo wiem o co w nim chodzi wiec czekam dalej na wasza pomoc

  5. #5
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    nio tylko że mi zawsze każdy też mówił idź do google i sie wściekałem...
    a teraz doceniam to! bo nauczyłem się zdobywać potrzebne mi informacje...

    jak ma być coś konkretniej to tak:
    (pomijam fakt że bardziej by sie opłacało dogadać i zrzucać po 20zł na net niż kupować kartę radiową (120zł) i jakąś antene ( 60zł bo pokojowa i ściana to jest porażka....)

    musisz liczyć na to iź osoba posiadająca livebox'a ma skonfigurowaną sieć bezprzewodową (jak ma stacjonarny komp - to pewno łączy sie kablem i nie ma nio ale mniejsza z tym)

    jak już będziesz widział jej sieć to zobacz jakie ma szyfrowanie (przeważnie pisze obok znalezionej sieci - niestety na jednych urządeniach jest tylko słówko YES lub NO (lub ON / OFF)- np pentagrama katra -modelu na tą chwile nie jestem w stanie podać- a na innych pisze jake jest to szyfrowanie -np. na moim edimaxie...

    potem trzeba coś otym zabezpieczeniu przeczytać.....
    (miałem zajefajny art ozabezpieczeniach i ich niedoskonałościach )
    niestety jakpisałem siadł mi dysk - ale z chęcią bys sobie jeszcze go przeczytał więc go puźniej poszukam jak znajde dam linka...)

    co do aircrack - to samo wyjdzie przeczytać coś comy napiszemy na forum jakściągnąć dokumentacje
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  6. #6

    Domyślnie

    pisze ze tam jakies ma bo mi d-link wyswietla

  7. #7
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    tam jakieś jakie
    wep wpa ....
    takie szczeguły są wążne
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  8. #8

    Domyślnie

    wep jutro ci zrobie screena oki

  9. #9
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    w UK Wanadoo dostarcza livebox'y ktore swieca :-) a na dodatek przychodza z karta sieciowa na USB i specyficznym stosem TCP w oprogramowaniu... Windows XP nie mogl sie podpiac na laptopie a linux na tym samym laptopie juz smigal...

    Calosc polegala na problemach w uzgodnieniu klucza WPA (tak tak... tam bylo WPA nie WEP) na poziomie windows i wbudowanej karty wifi (pewnie kwestia sterownika - choc w innych sieciach z WEP dzialalo doskonale)...

    Proponuje tak jak inni - isc i sie dogadac z sasiadka... najprosciej, najtaniej i nic nie ryzykujesz. Jak zobaczy ze ktos sie podpial to bedzie panna dymic i po co?

  10. #10

    Domyślnie

    tylko jest taki problem mozna powiedziec ze ona jest po.... i znia nie da sie dogadac ale o tym juz zapomnijmy po mojej dziewczynie zrobilem neta juz.poprostu na przeciwko ma pub w ktorym tez maja neo i z nim sie dogadalem tylko kupil takie urzadzenie jak pentagram a dla mnie to jest nie wypal puszcza punktowo sygnal lepszy by byl linsys albo d-link

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. jak sie nauczyc?
    By Sanil in forum Socjotechnika
    Odpowiedzi: 25
    Autor: 11-01-2007, 10:37
  2. jak polonczyc sie z kompem
    By ironwall in forum Hacking
    Odpowiedzi: 2
    Autor: 01-31-2007, 20:36
  3. dostep do plikow na serwerze przez komponent joomla
    By ollie in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 5
    Autor: 01-16-2007, 16:09
  4. Odpowiedzi: 9
    Autor: 08-19-2006, 03:14

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj