Pokaż wyniki 1 do 2 z 2

Temat: zlecenia

  1. #1
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Skąd
    no przed monitorem przecież...
    Postów
    474

    Domyślnie zlecenia

    Uważam, że bardzo przydał by się dział zlecenia/frelancing. Tak by można było założyć temat ze zleceniem, a następnie czekać na posty ze zgłoszeniami. Sam bardzo chętnie umieszczę tutaj trochę takich zleceń, bo mam trochę pracy którą chętnie bym komuś zlecił - o czym niektórzy tutaj już się przekonali. Nie myślę tutaj o ofertach pracy - umiem czytać i widziałem ze jest taki dział na hack.pl. Raczej po prostu jednorazowe zlecenia dla speców w swojej dziedzinie. Pytanie następujące: czemu ktoś miałby umieścić zlecenia akurat tutaj? Odpowiadam z perspektywy pracodawcy - patrzę kto co oferuje, a następnie porównuję to z zawartością merytoryczną postów które oferent pisał. Dzięki temu od razu wiem co kto sobą reprezentuje, i kto ściemnia a kto jest warty każdej ceny. Jeśli chodzi o mnie to dużo byłoby zleceń z javy, j2ee, konfiguracji serwerów na linuxie, oraz java script i ajax.

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Rozmawialem z MateO na ten temat pare dni temu, wiem ze trwaja juz przygotowania w tym kierunku...

    Ostatnio oglosenia na forum wrzucala tez jedna firma... w sumie szkoda, ze nie ma jako tako miejsca na wrzucanie ogloszen w stylu 'dam/zlece prace', bo akurat znam firme i wiem, ze ich oferty sa na prawde przyzwoite a firma na prawde calkiem fajna.
    Z jednej strony proponowalbym nieco zaczekac, z drugiej chcialbym aby taki dzial czy jak to bedzie inaczej rozwiazane byl od zaraz...

    Mateo - do tablicy!
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Podobne wątki

  1. zlecenia.przez.net
    By ironwall in forum Biznes internetowy
    Odpowiedzi: 9
    Autor: 01-31-2018, 10:44

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj