Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 39

Temat: Gry losowe typu poker etc.

  1. #1

    Question Gry losowe typu poker etc.

    Mam pytanko odnośnie automatów do gier typu jednoręki bandyta, owoce czy też poker. Czy istnieje jakaś możliwość przeprogramowania maszyny tak aby urządzenia wskazywały wygraną? Piszę o tym dlatego, ponieważ dziś znajomy mowił, że widział jakiś czas temu jak koleś podłącza do pokera element na kabelku przez co automat fundował wygrane. Trochę mało realne, choć może jednak... Zastanawiam się zatem nad faktem czy istnieje sposób na shackowanie urządzenia?
    Ostatnio edytowane przez spidernet : 12-20-2007 - 23:55

  2. #2
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Różne zakątki sieci.
    Postów
    995

    Domyślnie

    "To co człowiek stworzył, człowiek oszuka." Czy jakoś tak :P Nie ważne Tak, jest sposób na podpięcie się pod niektóre automaty. Wiem że coś takiego istnieje, ale jak to się robi? Nie mam zielonego pojęcia...

  3. #3
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    C:\Perl\bin
    Postów
    1,578

    Domyślnie

    tak czy inaczej wywmaga to podpiecia sie pod jakies kabelki (bedziesz musial przyjsc z łomem )

  4. #4

    Lightbulb

    Automat ma przyciski ktore trzeba naciskać co określony czas aby wygrywać, do tego ma ekran ktory mozna zeskanowac. A może nagrać dźwięk jaki automat wydaje podczas gry i obliczyć za pomocą komputerów co ile sekund naciskać np. dubel itp., tylko jak podejść wogóle do tematu? Druga rzecz która mnie zastanawia to czy w takim automacie może być jakaś reguła wybierania inna niż w 100% losowa Ale z drugiej strony patrząc skoro automat jest zaprogramowany to musi mieć jakąś regułę wybierania, coś jakby kod który można obejść z drugiej strony Pewnie nikt nie ma pomysłu jak to zrobić... jak ja zresztą

  5. #5
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Wiekszosc takich fizycznych maszyn do gry to cos w rodzaju PC w sumie i czesto maja cos w rodzaju pamieci na USB wpietej do srodka gdzie siedzi czesc odpowiedzialna za wygrane. Zabawa w tym, ze do urzadzenia trzeba sie dobrac - czyli otworzyc obudowe, podpiac wlasciwy modul z wlasciwm oprogramowaniem i wtedy cos moze sie zmienic... Jesli nie wiesz wiec dokladnie co, jak i gdzie to odpusc sobie albo... dalej nie trzeba tlumaczyc
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  6. #6

    Domyślnie

    edit:
    czytaj niżej.
    Ostatnio edytowane przez spidernet : 03-31-2008 - 00:07 Powód: uaktualnienie

  7. #7

    Domyślnie

    w sztuce infiltracji K. Mitnicka był fajny dział na temat takich gier

  8. #8

    Domyślnie

    Znalazłem w sieci zdjęcia wnętrza automatu spakowane w formacie zip. Może komuś coś więcej powiedzą - [plik].

    Element Novomatic to pewnie komputer. Ma porty RS-232 zatem można jakoś odczytać oprogramowanie urządzenia a następnie rozkodować jego pracę

    Tutaj ktoś podjął się już tematu jednak również z mizernym skutkiem. Pomyślałem, że te kilka zdań może kogoś z was naprowadzą na dobry trop.

    Oczywiście moje starania o rozpracowanie urządzenia są efektem moich ambicji. Często staram się rozpracowywać urządzenia które wydają się być nie do rozpracowania... tym razem sam mogę sobie nie poradzić stąd moje zapytanie na forum

  9. #9
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Skąd
    no przed monitorem przecież...
    Postów
    474

    Domyślnie

    Pomyśl.. czy gdybyś juz miał możliwośc dobrania się do wnętrza automatu, by zmieniać oprogramowanie to nie wolałbyś się dobrać do zbiornika z kasą? Myślę ze takie automaty działają tak jak automaty z tymi miśkami co je wyciągasz... Wygrana wypada co którąś tam grę. Operator ustawia tą liczbę dzięki oprogramowaniu. Proste, stajesz przy automacie, czekasz i liczysz. a jak już wiesz co ile gier wypada wygrana, sam zaczynasz grać w odpowiednim momencie

  10. Domyślnie

    Javaman chodzi o samą zasadę działania automatu a nie dobieranie się łomem do urządzenia. W tej chwili szukam jakiś materiałów na ten temat... Jak narazie poza tym co wyżej wymieniłem natrafiłem jeszcze na coś takiego: [klik] i takiego [klik], chociaż nie wiem do końca czy to dobry trop. Odliczanie nic nie daje - a nawet jeśli mogłoby coś dać to i tak zwykły, szary człowieczek pewnie nie jest w stanie obliczyć czy tez dojść do zasady losowań i wybierania itemów przez program automatu. Potrzebny jest zatem geniusz, który jest w stanie naprowadzić na rozwiązanie

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. anonimowy... POKER ? :D
    By spec_u in forum Anonimowość w sieci
    Odpowiedzi: 17
    Autor: 09-23-2009, 15:51
  2. Hex editors a gry
    By Endless in forum Hacking
    Odpowiedzi: 18
    Autor: 04-12-2007, 09:37
  3. gry w windows
    By benny81 in forum Hacking
    Odpowiedzi: 2
    Autor: 02-16-2007, 11:26
  4. Potrzebuje Keyllogera do Gry rpg
    By Michel&1991 in forum Hacking
    Odpowiedzi: 3
    Autor: 01-20-2007, 17:00
  5. [gry java] pytanie
    By Error in forum Inne języki
    Odpowiedzi: 0
    Autor: 12-28-2006, 18:27

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj