Pokaż wyniki 1 do 6 z 6

Temat: jak sprawdzić kto się bawi moim komputerem?

  1. #1

    Domyślnie jak sprawdzić kto się bawi moim komputerem?



    witam. sprawa wygląda następująco:

    otóż co jakiś czas wyśwetla mi się informacja, że ktoś kradnie ip.
    nie widziałem sensu interwencji do czasu, gdy nie musiałem odszukać paru wykasowanych informacji.
    tak więc przeszukując internet w celu znalezienia dobrego programu recovery zauważyłem, że coś się nie zgadza: myszka "zdalnie sterowana", internet sam się wyłączał [zamykał okno], ogólnie komputer zaczął strasznie zamulac. oprócz tego pojawiło się wiele niechcianych plików i programów. również okienka stron internetowych w nadmiernej ilości się wyswietlały. prowadzę poufne badania tak więc podejrzewam, że w związku z nimi dzieją się takie rzeczy.

    sieć blokowo-osiedlowa
    typu stałego łącza

    chcę sprawdzić kto jest prowodyrem całej sytuacji tak więc proszę o pomoc.

    pozdrawiam serdecznie
    walfadr




  2. #2

    Domyślnie

    witam. ponawiam pytanie

    jak sprawdzic kto się nudzi i mi z komputerem grzebie,
    wstępnie przykminiłem, że źródło problemu jest z tego samego bloku.
    zamiar mam taki by zrobić dokładnie to samo.
    sytuacja wcześniej opisana znów sie powtórzyła

    druga sprawa to fakt iż nie mogę zbierać bitkojnów, skoro ktoś mnie monitoruje
    może przecież mi ogołocić "portwel".. dużo tam nie mam bo zaledwie 1/10 bita ale jak wiadomo kurs jest w miarę rozsądny i w związku z tym chcę dorobić do tego jednego bitcoina chociaż.. ale z pamięcią mam problem więc puki kojarzę hasło jak najszybciej chcę się pozbyć problemu.


    pozdrawiam
    walfadr

  3. #3

    Domyślnie

    W Twoim przypadku tylko reinstal Win.

    Dla pewności spatchowałbym go w innym internecie zanim podłączysz do swojej sieci.

  4. #4

    Domyślnie

    hej, też odnoszę wrażenie jakby ktoś szperał po moim komputerze, ale jak to sprawdzić?

  5. #5

    Domyślnie

    przeskakuj AVG może coś wykryje

  6. #6

    Domyślnie

    Zrób formata i wgraj jakiegoś dobrego firewalla i na pewno pomoże to będzie blokować

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj