Witam

Problem wygląda następująco: jestem podłączony do internetu przez router i mojego ISP, czyli w sumie dwa NAT. Nie mam jak tego obejść, o ile router nie robi żadnego problemu, dogadanie się z ISP odnośnie nadania mi publicznego adresu IP bądź przekierowania portów graniczy z cudem. Chcąc obejść tę konieczność wpadłem na pomysł zastosowania techniki wykorzystywanej choćby przez klientów torrent. Dla tych co nie wiedzą, chodzi o stabilizację tunelu między dwoma klientami poprzez zewnętrzny, obustronnie dostępny serwer. Moje pytanie brzmi, na ile byłoby to możliwe i w jaki sposób połączyć się do VPS żeby działało to na zasadzie VPN? Na zasadzie proxy? Zwykle przekierowanie połączenia z jednego portu na drugi nie wystarczy, że względu na konieczność przesłania danych z serwera do mnie, co oznacza, że to ja muszę się połączyć z serwerem na jakimś porcie, na który będzie przekierowany ruch z innego. Jakiego oprogramowania użyć? (całość obraca się wokół Metasploit Framework, żeby mógł się połączyć z exploitem)