Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 11

Temat: gg pod linuxem

  1. #1

    Domyślnie gg pod linuxem

    Witam jak sie prezrabia gg tak zeby chodziło pod linuxem, wiem ze takie cos jest mozliwe

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    przed komputerem ;]
    Postów
    12

    Domyślnie

    Ja uzywalem kadu i bylo ok, calkiem podobne do gg ;P
    A swoja droga nie wiem czy wine nie da rady ... niech sie znawcy tematu wypowiedza ...
    Ostatnio edytowane przez whee : 01-19-2007 - 10:54

  3. #3

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o konsole to polecam EKG, Eksperymentalny Klient Gadu-Gadu, jest otwartym klientem Gadu-Gadu dla systemów uniksowych (m.in. Linux, *BSD, SunOS, Solaris, MacOS X), ale z mniejszymi lub większymi zmianami działa na innych systemach zgodnych z POSIX (np. BeOS). Kod objęty jest licencjami GPL oraz LGPL

  4. #4

    Domyślnie

    ummm załosne
    1 odp wogle mi nie mowi jak przeerobic gg ( myslisz ze ja nie wiem co to jest kadu)
    2 odp tez
    Jeslij mozecie to dokałdnie najpier przeczytajcie

    mam potwurzyc pytanie:

    JAK PRZEROBIC GG ZEBY CHODZIŁO W LINUXIE

  5. #5
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Nic nie przerabiac tylko uzywac linuksowych klientow (ekg, Gaim, Kopette, itp) - kurna, rozwalaja mnie takie pytania... Jak czlowiekowi podaja w odpowiedzi nazwy programow jak na tacy a ten dalej nie wie co zrobic, to powinien odniesc komputer do sklepu i powiedziec ze to dla niego za trudne (obsluga komputera).

    Sorry, wiem ze to brutalne ale czytanie ze zrozumieniem ma potezna przyszlosc!

  6. #6
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    jak juz tak kochasz autorów gg i bez gg radia nie mozesz żyć - to emulator windows'a ci pozostaje - było takie coś jak winforlin np. i wiele wiele innych pewnie lepszych od winforlin - nie używam - więc ci nie powiem... google.pl
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  7. Domyślnie

    Chodź wg. mnie winshitowe gadu-gadu jest do... nom... to uzywalem pod winda tlena 6. Bez problemu emulowalem go poprzez wine na Ubuntu 6.06. Teraz mam kadu (bo gnu gg sie wykrzacza troche, a szkoda )

  8. #8
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    wiesz co nie wiem czy w tym akurat pies pogrzebany ale mi sie gg wychaczalo tylko w testowej wersji tlena na stabilnej smiagało sprubuj....
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  9. #9
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    Kielce
    Postów
    131

    Domyślnie

    a jesli chcesz koniecznie przerobic to gg pod linuxa to zalatw sobie source'a Gadu-Gadu (nie wiem jak to zrobisz) i przerob go tak aby byl kompatybilny z kernelem i bibliotekami linuxa...
    "W życiu wszystko ma jakiś sens, tylko trzeba go odnaleźć. No i często ma on odmienne znaczenie dla różnych osób."

  10. #10
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Skąd
    krzesło
    Postów
    681

    Domyślnie re

    a jest takie cos jak winne cz wine biblioteka która umorzliwia podobno odpalnie windowsowych aplikacji poszukaj w googlach

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. trojan pod tlena :)
    By blackicenavarro in forum Wirusy/Konie trojańskie
    Odpowiedzi: 4
    Autor: 01-18-2007, 20:41
  2. [c] programowanie pod linuxem
    By ona in forum C/C++
    Odpowiedzi: 1
    Autor: 01-05-2007, 20:39
  3. exe pod jpg
    By libi in forum Hacking
    Odpowiedzi: 2
    Autor: 11-15-2006, 09:06

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj