Pokaż wyniki 1 do 7 z 7

Temat: HDD autorun

  1. #1

    Domyślnie HDD autorun

    Co zrobić żeby na partycji innej niż systemowa po starcie systemu odpalił się wybrany przeze mnie plik ?
    chodzi o to że na partycji systemowej jest format , na dysku o innej literce (x)nie ma formata i na dysku np x:\ jest plik *.exe moje pytanie jest takie:jak zrobić żeby na dysku x:\ nawet po formacie partycji systemowej (zakładając że x:\ pozostal nieruszony) po odpaleniu kompa lub dysku etc odplił się plik *.exe. wiem że to jet możliwe bo miałem kiedyś vira czy trojana nie pamiętam który się nazywał JEFFO i on właśnie takie coś zrobił a ja nie wiem jak ! w X:\ byl plik autorun.inf ale jak ja ptróbowałem stworzyć plik autrorun.inf to nic z tego nie wychodziło


    dla tych co nie zrozumieli wyjaśnię łatwiej
    Jest dysk c na którym jest format ale na dysku np D:\ jest plik który się odpali nawet po foramcie c:\ To nie jest wpis w rejestrze ani w C:\Documents and Settings\All Users\Menu Start\Programy\Autostart (bo takie podstawy to znam )


    (pisałem o tym na innym forum , i skopiowałem tekst mojego posta tutaj)

  2. #2

    Domyślnie

    jai tak nie zabrdzo zrozumialem
    jesli sformatujesz C to sie sfromatuje C
    a jak sfromatujesz D to sie D sfomrtuje
    nie wiem czy o to chodzi.... (aha i chyba w zlym dziale napisales...)
    Ostatnio edytowane przez Squealer : 06-07-2007 - 10:03

  3. #3

    Domyślnie

    chodzi o to że ja sformatujesz c to na d jest plik który ma się uruchomić teraz rozumiesz (ma być niezależny od partycji sytemowej i ma się uruchomic )

  4. #4

    Domyślnie

    jesli jest z rozszrzeniem exe to ci sie nie uruchomi bo on jest zalezny od partycji winodws a tobie raczej chodzi o nie zalezny od tej partycji ?

  5. #5

    Domyślnie

    jest taki trojan wykrywany jako
    * TROJ_VB.BDN (Panda Antivirus)

    * Trojan.Recycle (Doctor Web)

    * Trojan.Win32.VB.aqt (Kaspersky)

    tu możesz o nim poczytać http://vil.nai.com/vil/content/v_140684.htm
    nie wiem jak on to robił ale na d:\ po formacie miałem autorun i po odpaleniu nowej windy po formacie odpalił się ten trojan i miałem go na nowej windzie , czyli musiał mieć swoją kopie na d:\ i zastaniawia mnie fakt jak on się uruchomił !? To jest cos w stylu pliku autorun na cd/dvd (chyba juz cos mam ale watpie żeby się udało więc piszcie , pomagajcie )

    Dobra już sie zorientowałem jak to się robi
    Ostatnio edytowane przez TQM : 06-07-2007 - 11:18 Powód: UZYWAMY OPCJI EDIT!

  6. #6
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    toronto
    Postów
    283

    Domyślnie

    Cytat Napisał Michal_sh Zobacz post
    Dobra już sie zorientowałem jak to się robi
    a moglbys to jakos opisac? bo to dosc ciekawe zagadnienie (jak dla mnie )

  7. #7

    Domyślnie

    nie napisze bo to jednak nie dziala jak bede miał cos wiecej na temat to napsze A już się tak cieszyłem ehhhh

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj