Pokaż wyniki 1 do 9 z 9

Temat: Jak legalnie przeprowadzić mailing?

  1. Domyślnie Jak legalnie przeprowadzić mailing?

    Podobno zaostrzyły się przepisy jeżeli chodzi o mailing. Jak obecnie robić mailing aby nikt się do mnie nie przyczepił o to?

  2. #2

    Domyślnie

    Co masz na myśli dokładniej?

  3. #3
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    woj. Lubuskie. Dokładniej się nie da
    Postów
    405

    Domyślnie

    Cytat Napisał jankes Zobacz post
    Podobno zaostrzyły się przepisy jeżeli chodzi o mailing. Jak obecnie robić mailing aby nikt się do mnie nie przyczepił o to?
    Wiesz, mailing nigdy nie był nielegalny. Co innego spam.
    Jeśli nie będziesz mieć pod górke, nigdy nie dojdziesz na szczyt.

  4. #4
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Postów
    55

    Domyślnie

    Dobrze opracowany mailing jest niezwykle efektywny. No zależy jeszcze co napiszesz w wiadomości
    Jak już go wysyłasz to najlepiej nie ze swojego adresu IP bo łatwo trafisz na spam listę. Lepiej do tego typu celów nadają rozwiązania typu mail3 czyli coś takiego jak tutaj: Mail3 - prosty system mailingowy
    Lista adresatów jest ukryta, niedostępna, łatwo można zarządzać i kontrolować, targetować wysyłkę. Przetestuj, pierwszych 3k maili jest za free.

  5. #5

    Domyślnie

    Zmiany prawa po 25 grudnia 2014 znacząco zaostrzyła kary za rozsyłanie spamu. Wysyłanie niezamówionych informacji handlowych do osób prawnych (firm, instytucji) także stało się nielegalne. Wysokość kary może wynieść nawet 3% rocznego przychodu a postępowanie może zostać wszczęte z urzędu! Pewnie prędzej czy później urzędnicy sięgną do kieszeni przedsiębiorców korzystając z nowych przepisów, wiec trzeba się pilnować. Polecam wpis interpretujący nowe prawo: Wysyłanie niezamówionych informacji handlowych - nowe sposoby walki ze spamem.

    Co do platformy do wysłania mailingu to osobiście polecam Freshmail. Szczególnie można docenić tą firmę gdy jest potrzeba zadania pytania związanego z produktem, czy choćby kwestiami prawnymi. Odpowiadają w kilka minut o każdej porze dnia i nocy, 24h/7. Można założyć darmowe konto, które pozwala za darmo wysyłać do 500 odbiorców miesięcznie.Ten filmik fajnie pokazuje podstawowe zalety produktu:


  6. #6

    Domyślnie

    Zakazane jest używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, chyba że abonent lub użytkownik końcowy uprzednio wyraził na to zgodę.
    Automatycznie nie można... ale ręcznie siedząc i klikając już mogę?
    Głos racjonalny.

  7. #7

    Domyślnie

    Dobre pytanie Możesz np. kupić usługę mailingu od firm które się w tym specjalizują. Zwykle takie agencje mają zgody (lub odkupione zgody) na wysyłanie informacji handlowych na określoną listę adresów email.

  8. #8

    Domyślnie Re

    Nowy sposób waliki ze spamem od 2014 r a moja skrzynka nadal zawalona reklamami. Nie wiem jak wy ale ja nie czytam tylko odrazu usuwam takie wiadomości. Wiec czy to aż taki dobry sposób reklamy?/
    Ostatnio edytowane przez wedkaaa : 02-12-2016 - 06:20

  9. #9
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    woj. Lubuskie. Dokładniej się nie da
    Postów
    405

    Domyślnie

    Kup płatną i włącz w niej ochronę przed spamem
    Resztkę ci powinien klient pocztowy wyłapać.
    Jeśli nie będziesz mieć pod górke, nigdy nie dojdziesz na szczyt.

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj