Pokaż wyniki 1 do 3 z 3

Temat: NetCut..i co dalej?

  1. #1

    Domyślnie NetCut..i co dalej?

    Kto znam program to coś więcej na pewno na ten temat wie (jak działa itp) kto nie, to niech sie zapozna. Moim zapytaniem jest. Jak sie przed tym ochronic? Na google szukałem. Wszelkie anticuty nie działają, przynajmniej tak piszą. a drugiej metody nie rozumiem poczytajcie i może ktoś raczy to napisać ktok po kroku...Pozdrawiam

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    jaka jest ta druga metoda?

    Program dziala dosc prosto... zatruwa siec pakietami ARP :-) ale autor myli sie bardzo ze jest to nie do wykrycia.. w duzysz sieciach bedzie bardzo trudne do wykrycia i czasochlonne ale sie da

    Zabezpieczenie... hmmmm - widac netcut ma cos charakterystycznego w sobie skoro moze rozpoznac wlasne sfalszowane pakiety ARP - moznaby wiec tego uzyc do rozpoznania ze taki atak ma miejsce i zaczac szukac sprawcy a pozniej za jaja na suchej galezi...

    Taki wlasnie sposob obrony stosuje netcut... zamiast instalowac antycut'y zainstaluj netcut'a i wlacz w nim ochrone - tak podaje autor programu przynajmniej

  3. #3

    Domyślnie

    Heh...mam tego nut cuta patrzyłem jak działa. Tylko ja znalazłem coś w internecie ze trzeba coś dopisać...o jakimś przekierowaniu ip czy cus . I wrzucić to do autostartu

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj