Pokaż wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Pomocy! Jaki To program? Czy taki istnieje?

  1. #1

    Domyślnie Pomocy! Jaki To program? Czy taki istnieje?

    Mam wielką prośbę. Potrzebny jest mi programik, aby w jakiś sposób (np. poprzez IP) odczytać adres Fizyczny danej osoby w sieci lokalnej. Czy ktoś coś słyszał o takim programię? Z góry serdecznie dziękuje! Proszę o pomoc

  2. #2
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Skąd
    krzesło
    Postów
    681

    Domyślnie re

    lan guard network skaner

  3. #3
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Adres fizyczny rozumiem miasto, ulica, dom itp...

    Taki program nie istnieje.

    Mozesz zlokalizowac jedynie ISP i odwzorowac strukture polaczen sieciowych, wiec przy odrobienie wiedzy i szczescia znajdziesz dokladnie miasto w ktorym jest ostatni wezel danego dostawcy internetu... dalej moze jeszcze byc kilka systemow po drodze i dopiero koncowa osoba ktorej adresu szuksz.
    Na pewno zadnym programem tego nie zrobisz...

    Jedyne wyjscie to ustalenie kto jest dostawca internetu dla danego adresu IP i dalej jesli adres IP jest statyczny to spoko - wystarczy wlamac sie do ISP i sprawdzic baze klientow - na pewno jakies powiazanie osoby z adresem bedzie, ale zapewne musialbys przebrnac przez caly system zabezpieczen i na dodatek cale oprogramowanie firmy robiac kilka raportow :-) Jesli delikwent ma dynamiczny adres IP to juz duuuuzo trudniej bo bez pomocy kogos w firmie tego nie ustalisz.

  4. Domyślnie

    Dajcie spokoj z takimi tematami :-(

  5. #5
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    wiesz miło by było jak byś skonkretyzował co chcesz zrobić... - jaka to sieć...
    Bo mówisz o sieci lokalnej - najlepiej zagadaj do admina chyba ze nie wiem chcesz jakoś coś undergrandowo robić to opisz co, poco i dlaczego
    Jeśli ty jesteś adminem i ktoś ci sie na lewo wpioł to poprosu go zbanuj chyba ze chcesz mu zbanowac zęby wtedy gdy masz siec na skretce to sprawdzasz na którym swishu ci przybył jeden kabelek a jeśli na wifi - to bierzesz laptopa i malutką antenę wsiadasz w samochud i sie wozisz po osiedlu - tam gdzie najsilniejszy sygnał tam tez mieszka dana osoba....
    Czekamy z niecierpliwością na więcej informacji...
    pozdrawiam
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  6. #6

    Domyślnie

    Mogę powiedziec ze juz znalazlem to o co mi chodziło i moge powiedziec ze ten temat traktuje jako zamkniety. dzieki za pomoc

Podobne wątki

  1. Program "BENIAMIN''
    By zlybezprzebaczenia in forum Hacking
    Odpowiedzi: 25
    Autor: 01-12-2008, 12:10
  2. Wielka prośba!! POMOCY!!
    By hakierek18 in forum Hacking
    Odpowiedzi: 1
    Autor: 11-08-2006, 19:25
  3. kodowanie.. pomocy!!!
    By Agusia in forum C/C++
    Odpowiedzi: 0
    Autor: 10-25-2006, 11:18
  4. Odpowiedzi: 4
    Autor: 10-10-2006, 15:44
  5. Włamanie czy Przekierowanie
    By irek1022 in forum Hacking
    Odpowiedzi: 3
    Autor: 09-01-2006, 18:17

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj