Pokaż wyniki 1 do 7 z 7

Temat: problem z p2p

  1. #1
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    somewhere in time
    Postów
    510

    Domyślnie problem z p2p

    mam problemik. jestem w lanie, dokladnie w bloku i moje poloczenie idzie chyba przez serwer. dlaczego nie moge sciagac z p2p. ciagle mi wyskakuje ze nie moge sie polanczyc z hubem. czy moze chodzi to o ten serwer proxy czy jak?

  2. #2
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    jak masz skonfigurowany program sprubuj na pasywnym
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  3. Domyślnie

    Napisz nam czy jesteś za NAT'em, jakiego programu p2p używasz i prędkość łącza.
    Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana.
    Napoleon Bonaparte

  4. #4
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    skoro idzie "chyba" przez server to i "chyba" jest za maskaradą
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  5. #5
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Postów
    45

    Domyślnie

    Odpowiedzi na twoje pytanie jest kilka:

    1. Admin wylaczyl ruch p2p ( zainstaluje bearshare zobaczymy jak sobie z tym poradzi )

    2. "ciagle mi wyskakuje ze nie moge sie polanczyc z hubem." - o co ci tutaj chodzi bo nie rozumiem tej wypowiedzi poniewaz z hubem raczej siec p2p sie nie laczy

    3. "czy moze chodzi to o ten serwer proxy czy jak?" - Sprawdz w ustawieniach przegladarki czy laczysz sie przez serwer ale z tego co wiem to nie jest ci potrzebne poszukaj sobie jak dzialaja sieci p2p i na czym to polega a zrozumiesz

  6. #6
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    hub - czytaj do jakieghoś servera - ktoś mądry to tak nazwał - chyba w emulke czy czymś takiem - ogólnie to p2p = h*j wielki jak szelki - polecam p2m do filmów i muzyki - reszte znajdziesz na goole - i nie musisz sie prosieć zeby ci sie połączyło - pijawki sie do cviebie nie podpinają etc...
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  7. #7
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Byl juz watek o blokowaniu P2P - szukaj slowa kluczowego ipp2p na tym forum - mielismy calkiem calkiem ciekawa dyskusje.

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj