Pokaż wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Nod32

  1. #1

    Domyślnie Nod32

    Kolega mi mowil ze da sie go przeinstalowac gdy konczy sie licencja wersji testowej :P Chciałbym się dowiedzieć czy wersja testowa jest rownie skuteczna jak licencjonowana?

  2. #2
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    niestety sprawa się ma podobnie jak z kasperskim - patrz:
    http://hack.pl/forum/showthread.php?t=327
    ale opisany przezemnię sposób jest w 100% skuteczny

    Sam osobiście używam tego antyvira i ze tak to nazwę jestem jego fanem więc zabłysnę troszkę wiedzą


    Co do skuteczności nod32 noto na chwile obecną co prawda nie może się popisać wynikami takimi jak norton czy AntiVirenKit
    ale cały czas wzmacnia swoje siły dzięki zaawansowanej technologii heurystycznej umożliwiającej wykrywanie nowych, jeszcze nie sklasyfikowanych wirusów.

    Ponad to nie zwalnia komputera a w połączeniu z kilkoma zmianami w rejestrze i pewnego rodzaju polityką bezpieczeństwa - jest dość skuteczny - polecam go gdy admin jest z dala od kompa (tryb cichy gdzie nod robi co trzeba nie wyświetlając żadnych komunikatów userowi - tym samym oszczędzając mu paniki a adminowi odbierania telefonu) dodatkowo w poważnych przypadkach może posyłać maila lub posłańca

    ogólnie program ten nastawiony jest bardzie na zapobieganie niż leczenie
    sprawdzając w czasie rzeczywistym wszystkie otwierane, uruchamiane i zapisywane zbiory, pliki pobierane z Internetu oraz pocztę elektroniczną.

    POnadto ESET - producent noda została partnerem Microsoft Virus Information Alliance (VIA)
    Projekt Microsoftu, w którym uczestniczą wiodący producenci programów antywirusowych, ma na celu wymianę informacji na temat wirusów grożących produktom Microsoft i pojawiających się w sieci nowych technikach ataków.

    Dlatego uważam że warto przyjrzeć się bliżej temu programowi mam nadzieje ze będzie on w przyszłości zmorą wszystkich hackerów i odeśle nortona i AntiVirenKita na emeryturkę
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  3. #3

    Domyślnie

    A gdyby tak po usunięciu go wykasować wszystkie wpisy rejestrow?

  4. #4
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    podejrzewam ze by żarlo tyle ze byś musiał zainstalowac najpierw jakieś oprogramowanko monitorujące gdzie cie co instaluje swego czasu widziałem takie coś na sieci....
    z tym ze przy wiekszej ilości programów 30dniowych to stało by się to uciążliwe
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  5. #5

    Domyślnie

    Ha Udało mi sie. Odinstalowałem Noda32 wykasowalem wszystkie pliki z C/Windows i zainstalowalem i znowu 30 days left Moze z f-securem tez tak sie będzie dalo

Podobne wątki

  1. heurystyka a nod32 ?
    By blackicenavarro in forum Wirusy/Konie trojańskie
    Odpowiedzi: 5
    Autor: 02-10-2015, 19:49

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj