Pokaż wyniki 1 do 9 z 9

Temat: Pingowanie na Linuxie II

  1. #1

    Domyślnie Pingowanie na Linuxie II

    Nie wiem po co moderator zamykasz stary temat. Co ci nie pasuje ze to robisz? Pisze ze jestem zielony w tym wiec mi nie pisz ze "zostalo wszystko wyjasnione to zamykam". Za przeproszeniem, gówno zostało wyjasnione wiec nie zamykaj moich tematow. Jest ttuaj masa innych a tylko moj jest zamkniety. Co dostales moderatora tylko po to aby usuwac i kasowac tematy? A no tak... teraz to mi jeszcze warna dasz pokazesz jaki to z ciebie pan i wladca. Moze uzyj tej rangi do jakiegos bardziej szczytnego celu, co?

    wiec pisze jeszcze raz i prosze o kompetentną pomoc.
    Ostatnio w pewnej grze, pewien naiwny dzieciak zaczął mnie pingować. Dużo przez to straciłem, więc postanowiłem się zemścić. Kupiłem VPSa z łączem 100mb. Zwracam się teraz z prośbą. Jak przesłać taki pakiet aby spingowało zwykłego szarego gracza z słabym firewallem albo i bez.
    Jaką komendę mam przesłać? Naprawdę potrzebuje waszej pomocy. Szukałem na google kilka godzin ale niestety wszystko co związane z Linuxem to czarna magia. Jeśli ktoś mi pomoże z tym to chętnie udostępnie tego VPSa bo na nic mi on nie jest potrzebny tylko aby kilka razy spingować kogoś innego.

  2. #2
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Z Nienacka
    Postów
    396

    Domyślnie

    Szanowny kolego obowiązkowe hasło na dzisiaj dla Ciebie to "troll"... Powinno coś Ci rozjaśnić w główce...

    Odpowiedź otrzymałeś! Jeśli nie potrafisz przeczytać manuala, tzn. że powinieneś raczej skupić się np. na ogrodnictwie, ale przecież wtedy wypadałoby zaprenumerować przynajmniej "Działkowca", więc wracamy do punktu wyjścia...lenistwo!

    Poza tym nikt Ci nie poda gotowca, bo Szanowny Pan Nicek chce się wyżyć na jakimś dzieciaku... Mam nadzieję, że ten temat także szybko zostanie zamknięty zanim szlag mnie trafi, bądź któregoś innego zacnego forumowicza

    Wracaj do piaskownicy bylebyś już na to forum nie zaglądał...no chyba, że wyciągniesz wnioski i posłuchasz rad kolegów...

    Pozdrawiam

  3. #3
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Cytat Napisał nicek
    Nie wiem po co moderator zamykasz stary temat. Co ci nie pasuje ze to robisz?
    Zamykam bo temat zostal wyczerpany i po to aby ludzie po Tobie nie pojechali jak po skonczonym trolu, ktory zupelnie nic nie rozumie a sie puszy bo wie lepiej... Oh, sorry... wlasnie zrobiles to samo - no coz, niektorym widocznie nie da sie pomoc (niestety).

    Nie raz mowilem ze czytanie ze zrozumieniem ma przyszlosc... wszystkie mozliwe polecenia masz w manualu, masz VPSa wiec i manual tez w nim jest - czy tak ciezko ruszyc glowa i wpisac 'man ping', zobaczyc jakie sa parametry i wpisac te ktore trzeba?!

    Lektura obowiazkowa zanim napiszesz nastepny post na tym forum:
    http://hack.pl/forum/faq/5416-%5Bfor...te-tematy.html
    http://hack.pl/forum/faq/4917-%5Bfor...02-03-itp.html

    EDIT:
    Zapomnialem dodac... jesli przeczytasz manual i zaproponujesz jakies rozwiazanie dla swojego problemu to moze wtedy bedzie dyskusja jak to rozwiazanie udoskonalic - jesli ktos jeszcze bedzie chcial rozmawiac...
    Ostatnio edytowane przez TQM : 03-14-2011 - 21:08
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  4. #4

    Domyślnie

    Ok, przepraszam jeśli tak.
    Poszperam sam tylko powiedzcie mi na koniec czy tym moim VPSem 100mb da rade kogos spingowac(np. osobę z łączem 1mb i słabymi firewallami albo i bez nich), wyslac temu komus tyle pakietów aby internet przez chwile zaczal mu szwankowac? Chyba wiecie o co chodzi...
    Pozdrawiam, Troll.

  5. #5
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Owszem, da sie... w koncu masz duzo wiecej lacza niz on - mozesz zwyczajnie zatkac jego lacze aby mial chwilowe problemy/opoznienia w kontakcie z serwerem gry. Wszystko co potrzebujesz aby przeprowadzic podstawowy atak w ten sposob masz w manualu od polecenia ping.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  6. #6

    Domyślnie

    probowalem sam siebie spingowac taką o to komendą która wpisywałem w konsoli:
    ping ip -l 65500 -t

    niestety nic, w konsoli pojawila sie tylko informacja o polaczeniu.. ja pinga tez nie załapałem.
    Ostatnio edytowane przez nicek : 03-14-2011 - 22:40

  7. #7
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    zle polecenie masz...

    -l to preload... bezuzyteczne w tym wypadku
    -t wymaga parametru (to jest TTL) wiec musisz cos podac a nie podales

    pingowanie localhost'a to jedynie po to aby sprawdzic czy polecenie dziala bo efekt bedzie zaden
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  8. #8

    Domyślnie

    kurcze no nie mam juz pomyslow, nie moglbys mi szybko tak zrobic skryptu na ping o pakiecie aby przymulil jakos internet?
    dla mnie to czarna magia a na prawde odwdziecze sie


    ping IP -n 99999 -l 65500 -i 255

    takie cos tez na nic?
    Ostatnio edytowane przez nicek : 03-14-2011 - 23:49

  9. #9
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    C:\Perl\bin
    Postów
    1,578

    Domyślnie

    zaraz ktos mu wcisnie jakiegos floodera zeby zablysnac i bedzie po zabawie ;D
    War, war never changes.

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj