Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 11

Temat: EuroKiddies

  1. Thumbs up EuroKiddies

    Ci juz obeznani w temacie bedą wiedzieć o co chodzi ale ja jako noob w tych sprawach pragne zapytac czy to jest legalne?I jeszcze ciekawosc mnie zżera jaka korzyść z tego mają "tamci" ?

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Jak dobrze widze to to kolejny system pay-per-view... ale to nie Ty placisz a Tobie placa za ogladanie reklam... Takie systemy istnieja od lat - co najmniej 7-8 dokladnie. Wszystko jest ok - musisz ruszac myszka aby program zaliczyl Ci czas ogladania reklam bo jak zostawisz i nie bedziesz ruszal to zaliczy jako IDLE - odszedles od kompa, nie placimy... kasa na prawde przychodzi... ale czy warto dla tych kilku euro tluc sie z programem ktory reklamami zajmuje czesto prawie 1/4 ekranu i to przez dosc dlugi czas?
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  3. Domyślnie

    po 1 ,dziekuje za odpowiedz ale takich sprawach jestem noobem.Mam teraz pytanie, bo aby moc otrzymywac pieniądze musze miec konto w paypalu jako ze nie posiadam karty kredytowej załoze na mame ale strasznie boje sie ze cos moze poprostu zabierac pieniadze z konta lub jakies rachunki czy poprostu nie ma takiej mozliwosci?

  4. #4
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Paypal nie pozwala nikomu wyplacic pieniedzy z Twojego konta... nawet jak ktos powie ze chce od Ciebie kase to musisz zatwierdzic wyplate :-)

    Jesli bedziesz chcial wyplacic kase z Paypal'a to kasa idze na konto raczej - nie wiem czy wysylaja przekazy pieniezne... raczej nie...

    Sporo z tych firm od reklam placi za pomoca czekow... ale czeki to jest paskudztwo - jak ja wystawiam komus czek to jak ta osoba go zrealizuje to ja to widze dopiero po 10-14 dniach Tak czy inaczej jesli firma wysyla czek na adres jaki im podasz to jest to raczej bezpieczne - nic w sumie nie ryzykujesz... ale nie wiem jak wyglada w Polsce kwestia realizacji czeku - czy trzeba isc do banku czy gdzies indziej, czy trzeba byc pelnoletnim itd...

    Jest to tez czesty przekret z czekami zwlaszcza na aukcjach - ktos mowi ze wysyla ci czek za to co kupil, dostajesz czek i wysylasz towar, czek zanosisz do banku... a w 'miedzyczasie' kupujacy dzwoni do swojego banku i anuluje ten czek - towar wyslany, kasy nie dostaniesz... To w UK dosc czesty przypadek - cwaniaki z afryki kupuja na eBay'u telefony komorkowe 'dla siostrzenicy' itd... Numer sprawdzony jest i wielu sie na niego nabralo
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  5. Domyślnie

    czyli jesli bede zarabiał na eurokiddies to nie mam co sie obawiac o konto ?

  6. #6
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Najlepiej sprawdz czy firma wysyla czeki czy tylko paypal/przelew na konto... paypal bylby bez specjanie duzych kosztow ale mozesz miec problemy z wyplata kasy... wyplata na konto - musisz miec konto a do tego oplata manipulacyjna bedzie pewnie wieksza niz 10 euro

    Najprosciej dla Ciebie czek... wysla Ci w kopercie do domu, tylko dowiedz sie jakie sa warunki realizacji czeku (wymiany na pieniadze) - czy nie musisz byc pelnoletni itd... bo jak na czeku bedzie Twoje nazwisko a poslesz kogos innego to moze byc problem...
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  7. Domyślnie

    chodzi mi glownie o oplacanie gier przez neta

  8. #8
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    W tym wypadku paypal jesli Cie urzadza to powinno byc ok - nie bedziesz w stanie wydac tej kasy poza siecia... ale zaplacic za gre dasz rade
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  9. Domyślnie

    dziekuje bardzo za odpowiedz i pozdrawiam ale mam jeszcze pytanie,ostatnie.Chce załozyc konto na paypalu i czy moge posiadac zwykla karte do bankomatu?i jesli przypuscmy na karcie bedzie 10zł to na tym internetowym koncie tez tyle bedzie czy moze nic ?

  10. #10
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Nie wiem czy paypal przyjmie karte debetowa taka jak uzywane w Polsce karty bankomatowe... Co prawda mozna nimi placic w sklepie ale przez internet juz nie - do tego musisz miec karte z kodem CVV no i karta sama w sobie musi zezwalac na takie dzialania...

    W UK dziala to tak, ze kazda karta (nawet debetowa) posiada kod CVV i ma mozliwosci robienia transakcji przez siec. Platnosci PayPal sa banalnie proste - zglaszasz paypal swoja karte i podajesz jej dane... pozniej placac komus kto obsluguje platnosci paypal tylko logujesz sie na swoje konto (ze strony sprzedawcy jestes przenoszony do paypal), wszystkie dane sa juz wypelnione, naciskasz 'zaplac' i zaczyna sie...

    Paypal pobiera z twojej zarejestrowanej karty pieniadze i przekazuje je sprzedajacemu. Jesli transakcja jest w innej walucie wykonuje przeliczenie...

    Niestety jak wyglada 'zasilanie konta' w Polskich realiach nie potrafie powiedziec :-(
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj