Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 11

Temat: Pomocy!

  1. #1

    Domyślnie Pomocy!

    Witam nie wiem czy dobrze trafiłem. Jeżeli w złym dziale proszę o przeniesienie.

    Mam taki problem.
    Jakiś arab zhakował mi kompa prawdopodobnie przez skype.
    I mam taki problem ściągnąłem antywirusa ESET smart security.
    Przeskanowałem kompa usunął mi trojana i inne G...
    Ale po ponownym uruchomieniu lapka na pulpicie nie ma nic oprócz tapety "HACKED. FREE PALESTINA"
    Ani ikon pulpitu ani paska start poprostu nic.
    Nie mogę tego wyłączyć a antywirus już nic nie pokazuje
    Da się to jakoś zrobić czy format lapka?
    Aha i jeszcze jedno.
    Mogę siedzieć normalnie jak kliknę crtl alt del i menadżera odpalę wtedy pojawia się pasek start i mogę coś na lapku robić. Ale jak tylko wyłączę menadżer znowu wskakuje tapeta i przy kliknięciu na nią jest tylko dzwięk.
    A jak wyłączam lapka to na chwilę pojawia się normalny pulpit z ikonami itp

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał rdk253 Zobacz post
    Witam nie wiem czy dobrze trafiłem. Jeżeli w złym dziale proszę o przeniesienie.

    Mam taki problem.
    Jakiś arab zhakował mi kompa prawdopodobnie przez skype.
    I mam taki problem ściągnąłem antywirusa ESET smart security.
    Przeskanowałem kompa usunął mi trojana i inne G...
    Ale po ponownym uruchomieniu lapka na pulpicie nie ma nic oprócz tapety "HACKED. FREE PALESTINA"
    Ani ikon pulpitu ani paska start poprostu nic.
    Nie mogę tego wyłączyć a antywirus już nic nie pokazuje
    Da się to jakoś zrobić czy format lapka?
    Aha i jeszcze jedno.
    Mogę siedzieć normalnie jak kliknę crtl alt del i menadżera odpalę wtedy pojawia się pasek start i mogę coś na lapku robić. Ale jak tylko wyłączę menadżer znowu wskakuje tapeta i przy kliknięciu na nią jest tylko dzwięk.
    A jak wyłączam lapka to na chwilę pojawia się normalny pulpit z ikonami itp
    Ja na twoim miejscu miejscu podmontowal bym linuxa zgral dane na inny dysk i zrobil format.

  3. #3

    Domyślnie

    A ja na jego miejscu został bym już z Linuxem. Napisz jaki win i wklej logi hijackthis

  4. Domyślnie

    Cytat Napisał rdk253 Zobacz post
    Witam nie wiem czy dobrze trafiłem. Jeżeli w złym dziale proszę o przeniesienie.

    Mam taki problem.
    Jakiś arab zhakował mi kompa prawdopodobnie przez skype.
    I mam taki problem ściągnąłem antywirusa ESET smart security.
    Przeskanowałem kompa usunął mi trojana i inne G...
    Ale po ponownym uruchomieniu lapka na pulpicie nie ma nic oprócz tapety "HACKED. FREE PALESTINA"
    Ani ikon pulpitu ani paska start poprostu nic.
    Nie mogę tego wyłączyć a antywirus już nic nie pokazuje
    Da się to jakoś zrobić czy format lapka?
    Aha i jeszcze jedno.
    Mogę siedzieć normalnie jak kliknę crtl alt del i menadżera odpalę wtedy pojawia się pasek start i mogę coś na lapku robić. Ale jak tylko wyłączę menadżer znowu wskakuje tapeta i przy kliknięciu na nią jest tylko dzwięk.
    A jak wyłączam lapka to na chwilę pojawia się normalny pulpit z ikonami itp
    Jakiego masz Windowsa? Jeśli xp to spróbuj to, ale nie jestem pewien czy to zadziała
    start>programy>akcesoria>narzędzia systemowe>przywracanie systemu
    jak nie zadziała to ściągnij taki program CCleaner.I na ten czas lepiej miej włączony Skype.
    Internet (Skype) Windows
    Aplikacja (Skype) applications. (Ustawienia CCleaner)

  5. #5

    Domyślnie

    A tryb Awaryjny działa

  6. #6

    Domyślnie

    Czy problem rozwiązany? Jestem ciekaw jak to zrobiłeś w końcu.

  7. Domyślnie

    pomóż mi, proszę! jak zdekodować .locky jak ten Get Rid of Locky Ransomware and decrypt .locky Files | Sureshot Software GRATIS!!!!

  8. #8

    Domyślnie

    Wiadomości takie jak powyżej
    I taki: Decrypt .locky files and remove _Locky_recover_instructions virus ÂŤ My Spy Bot
    To nie jest bardzo dobra

    najlepszą pomocą jest tutaj: Locky Ransomware Support and Help Topic - General Security

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał Powledrocina Zobacz post
    pomóż mi, proszę! jak zdekodować .locky jak ten Get Rid of Locky Ransomware and decrypt .locky Files | Sureshot Software GRATIS!!!!
    Niestety, ale nie ma jeszcze opracowanego deszyfratora Locky. Jeśli nie pamiętasz tworzenia kopii zapasowych danych, co jest jedynym procesem będącym w stanie pomagać ludziom, aby nie dopuścić do utraty plików, można spróbować skorzystać z pomocy tego oprogramowania: Photorec, Kaspersky virus-fighting utilities lub R-Studio. Aby naprawić komputer i usunąć szkodliwe pliki, należy sprawdzić krok po kroku instrukcję podaną na dole: Usuwanie wirusa Locky

  10. #10

    Domyślnie

    Miałem kiedyś podobnie! ale ja nic nie dałem rady z tym zrobić, a bałem się że im dłużej to potrwa tym gorzej. Na szczęscie chłopaki z serwisu Redicreo sprawie ogarnęli temat. Znają się widać na rzeczy, bo inaczej byłoby krucho z moim lapciem.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj