Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 16

Temat: Łamanie hasła do udostępnionych zasobów w sweci LAN.

  1. #1

    Domyślnie Łamanie hasła do udostępnionych zasobów w sweci LAN.

    Witam.
    Jak mogę złamać hasło do udostępnionych zasobów w sieci LAN. Korzystam z systemu Windows 98. Na razie nie moge zainstalować innego (Win XP, Linux).
    pozdrawiam.

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Skąd
    Łódź
    Postów
    249

    Domyślnie

    sprobuj programikiem r3x http://www.securityfocus.com/tools/1914
    Pozdrawiam

  3. #3

    Domyślnie

    R3x chyba potrafi małamać hasło do komputerów z Windows 98.

  4. #4
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    windows 98 ma spory bug w obsludze hasel i na dobra sprawe nie ma czego lamac... wystarczy po prostu wejsc!

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał tqm
    wystarczy po prostu wejsc!
    wystarczy poprostu pqwack czy jak to tam się pisze ;}
    chyba, że masz na myśli net send :7

  6. #6
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    nie... jeszcze prosciej :-) normalnie wpisujesz haslo niekoniecznie je znajac i dziala :-)

  7. #7
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    Brok
    Postów
    42

    Domyślnie

    Tak możesz wpisać hasło byle jakie, albo wcale go nie wpisywać i się zalogujesz. Tyle że nie będzie wtedy dostępu do sieci lokalnej

  8. #8
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    nie mowimy Dominik o sieci lokalnej ale o dostepie do zasobu w sieci lokalnej, ktory jest zabezpieczony haslem... mieszasz pojecia :-)

  9. #9
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    Brok
    Postów
    42

    Domyślnie

    W takim razie przepraszam, źle zrozumiałem Twój poprzedni post:

    Cytat Napisał tqm
    nie... jeszcze prosciej :-) normalnie wpisujesz haslo niekoniecznie je znajac i dziala :-)
    Sądziłem że odnosi się on do logowania na komputer z systemem Win98. W tym systemie wystarczy podać byle jakie hasło, bądź też wcale go nie podawać i można się zalogować na komputer. Wtedy jednak nie ma dostępu do sieci lokalnej.

    Natomiast co do zasobów udostępnionych zabezpieczonych hasłem to trzeba podać prawidłowe hasło. Mając udostępnione zasoby w sieci lokalnej na komputerze z tym systemem, zabezpieczone hasłem nie mogłem się do nich dostać jeśli nie podałem prawidłowego hasła. Próbowałem wpisać byle co, bądź też nic nie wpisywać ale otrzymywałem komunikat o braku dostępu.

    Pozdrawiam

  10. #10
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    a ja dalej twierdze ze mozna wejsc... logujesz sie normalnie do pulpitu z prawidlowym haslem - masz swoje ustawienia i widzisz LAN... pozniej wchodzisz do katalogu udostepnionego z maszyny dzialajacej pod win98 ale katalog zabezpieczony haslem... cala zabawa z wchodzeniem trwa max 2 minuty ;-)
    No chyba ze teraz win98 tez ma jakies dziwne aktualizacje, to moze zalatali ten bug w obsludze hasel o ktorym mowie :-) ale hasla do zasobu znac nie trzeba ;-)

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj