Pokaż wyniki 1 do 2 z 2

Temat: Jak zacząć?

  1. #1
    Zarejestrowany
    May 2014
    Skąd
    Polska
    Postów
    1

    Domyślnie Jak zacząć?

    Hey,

    pewnie było już takie pytanie (jeżeli tak, to jakbyście mogli podać mi do niego linka), ale chciałam się dowiedzieć jak najlepiej zacząć naukę hackowania, co muszę na początek opanować (np. czy powinnam umieć programowanie C++), czy muszę przeczytać jakieś książki, przejść jakieś kursy, posiadać jakieś dodatkowe rzeczy.

    Bardzo dziękuję za pomoc i przepraszam za temat, który pewnie już tutaj wielokrotnie był

    PS: Chcę się nauczyć hackingu, ponieważ chcę z nim powiązać swoją przyszłość (np. IT Security)
    Ostatnio edytowane przez Skye : 05-12-2014 - 21:19

  2. #2
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Mazury
    Postów
    133

    Domyślnie

    Cytat Napisał Skye Zobacz post
    przepraszam za temat, który pewnie już tutaj wielokrotnie był
    Skoro jesteś tego świadom, to po co napisałeś tego posta, zamiast poszukać już istniejącego tematu?

    Tak właśnie od tej umiejętności powinieneś zacząć. Ponownie nauczyć się czytać, tym razem ze zrozumieniem ( rozumienie literek nieco się różni od rozumienia wyrazów i zdań). Wtedy dostrzeżesz, że jest na forum taki dział jak "Newbie". Nie wiesz co to znaczy? No to już wiesz jakiej drugiej umiejętności musisz się nauczyć. Język Angielski. Też nie lubię tej prymitywnej germańszczyzny, ale informatyk jakiejkolwiek specjalizacji jest na nią skazany. Jak już dowiesz się co to znaczy, będziesz wiedział, że w poszukiwaniu wiedzy dla początkujących, to właśnie tam a nie tu. Wchodzisz i co widzisz? Bingo na samej górze przypięte tematy specjalnie dla ciebie.

    Od siebie polecam jeszcze grę w szachy, albo coś w tym stylu dla poprawy myślenia analitycznego i logicznego. Potem już pójdzie z górki.
    "Trąba powietrzna moich zepsutych myśli, zrywa ci z karku kołnierz ortopedyczny"

Tagi

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj