Pokaż wyniki 1 do 8 z 8

Temat: szyfrowanie poczty

  1. #1

    Domyślnie szyfrowanie poczty

    Witam czy da sie otrzmac hasło z poczty np. onet z cisateczka mam ciasteczko ale haśło jest zaszyforawne. znacie jakis dekoder do tego albo jakas lekturke?

  2. #2

    Domyślnie

    PassTool dzieki temu mozesz wyciagac haslo z przeladarki.
    "dobrzy hakerzy są sławni na cały świat, ale o hakerach geniuszach nikt nic nie wie."

  3. #3

    Domyślnie

    ehh nie o to chodzi ja tylko chce wiedziec jak rozszyforwac hasło do poczty z cistaeczka cookies, jakim sposbem to jest kodowane

  4. #4

    Domyślnie

    poszukaj bazy hashów. albo podaj to co masz to może ktoś ci rozkoduje.
    "dobrzy hakerzy są sławni na cały świat, ale o hakerach geniuszach nikt nic nie wie."

  5. #5

    Domyślnie

    podac to nie podam(bo tam jest tez moje hasło) ja chce sie tylko nauczyc rozszyfrowac powie ktos jak?

  6. #6
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    A wiesz ze haslo to jest na pewno haslo czy tylko identyfikator sesji powiazany z kontem?! Moze nie trzeba nic dekodowac, wystarczy jedynie znac login i hash z ciasteczka aby wejsc

    Poza tym wiekszosc algorytmow do tego typu zadan jest jednokierunkowa czyli nie ma mozliwosci zdekodowania. Pozostaje jedynie atak brute-force. Poczytaj sobie o crypt() to bedziesz wiedzial na jakiej zasadzie sprawdza sie autentycznosc usera.

  7. Domyślnie

    Onet nie zapisuje haseł w cookies.
    A ktoś tak robi?

  8. #8
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Uwierz mi ze masa ludzi tak robi... lekko poprzestawiaja, lekko pokombinuja i mysla ze jest ok... cale szczescie coraz wiecej ludzi bierze jakis rozsadny framework i na nim buduje aplikacje i ma sesje z glowy...

Podobne wątki

  1. Szyfrowanie EFS
    By Wyrafinowana Kurtyzana in forum Kryptografia
    Odpowiedzi: 3
    Autor: 08-17-2007, 19:03
  2. szyfrowanie EFS w WIn XP
    By leszekl1 in forum Kryptografia
    Odpowiedzi: 1
    Autor: 08-25-2006, 13:25

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj