Pokaż wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Firmy zajmujace sie bezpieczenstwem aplikacji Windows i Webowych

  1. #1

    Lightbulb Firmy zajmujace sie bezpieczenstwem aplikacji Windows i Webowych

    Witam

    Poszukuje jakis polecanych firm zajmujacym sie skanowaniem luk/dziur w aplikacjach webowych i na windows, baz danych...Interesuja mnie firmy obsugujace banki i aplikacje o wysokiej poufnosci danych.

    Puki co znalazlem te:
    Securitum
    Prevenity

    Sugestje beda mile widziane...
    Ostatnio edytowane przez MateO : 03-25-2016 - 13:35

  2. Domyślnie

    Miałem przyjemność współpacować z NetAudit – Testy Penetracyjne / Audyt bezpieczeństwa aplikacji internetowych NetAudit-Audyt bezpieczeństwa stron internetowych, SecureTower - Data Loss Prevention, Ochrona przed wyciekiem danych, ale tylko w obszarze audytu strony internetowych oraz aplikacji webowych - szczerze polecam. Co prawda nie pracuję w banku, ale w instytucji publicznej przetwarzającej sporo danych osobowych, więc bardzo istotna dla nas była wysoka poufność. Polecam prosić firmy o referencje (w Twoich przypadku np. co najmniej 5 instytucji bankowych) przed złożeniem oferty. O firmach przeprowadzających pentesty sieci i systemów operacyjnych się nie wypowiem - mogę co najwyżej kilka odradzić

  3. #3

    Domyślnie urządzenia UTM

    Lepiej pomyśleć o kompleksowym zabezpieczeniu firmy https://www.facebook.com/UTM-Concept...91427/?fref=nf

Tagi

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj