Pokaż wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Komornik zna mój numer telefonu prepaid - jak to możliwe?

  1. #1

    Domyślnie Komornik zna mój numer telefonu prepaid - jak to możliwe?

    Hej. Mój pierwszy post więc wszystkim.

    Mam świeży numer telefonu (ok. 2 miesiące). Jest na kartę, zna go może 5 osób, nigdzie nie był udostępniany przeze mnie. Zadzwonił dzisiaj na niego komornik. Znał mój stary numer, zna adres zamieszkania, podstawowe dane (to mnie nie dziwi). Pytanie - skąd zna nowy numer? Czy numer telefonu może w jakiś sposób 'wycieknąć' np. używając usług Googla? Nie wiem co te kilka osób, które zna mój numer z nim robią, ale raczej też go nie publikują, ewentualnie mają go też w kontaktach Google albo innych podobnych usługach (kontakty w klientach pocztowych).

    Sam komornik mnie nie martwi, ale głowię się cały dzień jak w jego łapy mógł dostać się mój numer, więc to bardziej sprawa kontrolowania udostępniania moich danych.

    Z góry dzięki,
    dune

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Skąd
    /dev/random
    Postów
    556

    Domyślnie

    A nie byl ten numer juz rejestrowany zgodnie z nowymi przepisami lub nie powiazales go np. z kontem w banku itp. ? Jesli tak no to masz problem rozwiazany. No chyba ze masz zyczliwego znajomego, bo tak to raczej male szanse by sie dostal inna droga.
    --
    ToM's Super Fix IT "No Fucking Problem"

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał tom Zobacz post
    A nie byl ten numer juz rejestrowany zgodnie z nowymi przepisami lub nie powiazales go np. z kontem w banku itp. ? Jesli tak no to masz problem rozwiazany. No chyba ze masz zyczliwego znajomego, bo tak to raczej male szanse by sie dostal inna droga.
    Nie, jeszcze jest bez dowodu ten numer. Nigdy też go nie udostępniałem nikomu zza biurka. Zastanawia mnie czy po prostu komornicy nie robią jakiegoś głębszego research'u w celu znalezienia danych, bo zdobycie mojego numeru nie jest takie łatwe.

    W każdym razie dzięki za odpowiedź.

  4. #4

    Domyślnie

    A to ciekawe. A może ktoś po prostu podał Twój numer i nie chce się przyznać?

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj