Pokaż wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Gotowy keylogger? Jak? problem pomoc

  1. #1

    Domyślnie Gotowy keylogger? Jak? problem pomoc

    Witam. Mam problem potrzebuję jakiegoś gotowego keyloggera wysyłającego na maila logi, mój system to win 7. Ktoś w pracy pod moją nieobecność używa mojego kompa i chciałbym się dowiedzieć co robi na nim. Dostęp do komputera mam więc mogę to sam zainstalować i zostawić na kompie wyłączając antywirusa. Ktoś skopiował kilkanaście jakiś ( prywatnych) plików z mojego kompa i wysłał sobie na maila. Alternatywą może być też coś co wyciąga hasła z google chrome. Chciałbym się dowiedzieć kto i co kopiował z mojego dysku w pracy.Lub zastawić pułapkę w formie keyloggera żeby wiedzieć co wpisuje i czego szuka. Może ktoś ma jakiś alternatywny inny pomysł? Nie znam się na hackingu więc proszę was o pomoc i pomysły jak kogoś przyłapaći.

  2. #2

    Domyślnie

    Sprawdź Perfect Keylogger.
    Co do wyciagania haseł z Google Chrome, to istnieje taki program, lecz wyciaga on tylko hasła zapisane, co raczej nic nie pomoże.

  3. Domyślnie

    Załóż hasło na Twój profil w systemie operacyjnym, Jeśli masz webcam, na czas Twojej nieobecności ustaw motion detector - to wyjaśni, kto grzebie Ci na kompie.
    Keylogger tu nie znajduje zastosowania.

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj