Pokaż wyniki 1 do 8 z 8

Temat: Password on page [torrent game]

  1. #1

    Angry Password on page [torrent game]

    Witam serdecznie,

    Ostatnio ściągnąłem grę z torrentów.
    Gierka została spakowana *.zip'em i to na hasło!
    Aby uzyskać hasło do rozpakowania pliku, należy:

    "You can get the password to the archive here:
    http://bitly.com/unlockmedia"


    Nie jestem idiotą aby wypełniać te pola i otrzymywać spam w formie sms'ów,
    od szemranej firmy kogucik która wyłudza pieniądze i dane osobowe\kontaktowe od naiwniaków.

    Stąd też pytanie, jak mogę pozyskać to hasło przez stronę internetową,
    bo badziewne programy które łamią hasła do *.zip i *.rar odpadają, chyba żeby założyć hipotetycznie, że hasło <= 8 znaków. A gdy hasło ma więcej niż 8 znaków, to co wtedy? Mówiąc szczerze, aplikacje=zabawki takie mnie w ogóle nie interesują.

    Interesuje mnie ominięcie tego gównianego procesu wypełniania danych konkursowych, gdzie żaden idiota nic nie wygra i pozyskanie tego hasła JEDYNIE przez stronę WWW, bo logicznie rzecz biorąc tam gdzieś to musi być ;-)

    Z góry dziękuje za pomoc,
    Pozdrawiam serdecznie
    MRaff

  2. #2

    Domyślnie

    sposób pierwszy: kup gre.
    sposób drugi: Let me google that for you
    sposób trzeci: tak cie wszyscy z szemranej ekipy kogucik oszukują, to patrz ptk1.

  3. #3

    Domyślnie

    Programy znam, które łamią kody. Wiem z własnego doświadczenia, że nie zawsze są skuteczne ;-/
    Co do kupna gry, to się z Tobą zgadzam oczywiście. Największe hity to kupuje jak np. Crysis.
    Interesuje mnie przede wszystkim to czy ta strona w rzeczywistości generuje kod do *.zipa / *.rara, jeżeli tak to jestem wstanie (do celów edukacyjnych) wysłać im sms'a z innej karty sim. Już nie pierwszy raz widzę, że jak ściągam gierkę do celów edukacyjnych z torrentów, to jest spakowana i zabezpieczona hasłem. Kod oczywiście wygeneruje się jak wypełnię pola na stronie. Tylko ze swojego nr na abonament nie chce wysyłać, bo mnie zasypią nędznymi sms'ami. Bo u takich firm: nikt nic nie wygrał, jedynie naciągają internautów. Co do oryginalności apliacji i innych plików, to byśmy musieli poruszyć sprawę acta, bo założę, się że KAŻDA osoba na forum miała na swoim komputerze choć jeden plik chroniony prawami autorskimi, pozyskany metodą download\copy, bez zgody autorów. Teraz oczywiście nikt takich plików nie ma. Mówię o przeszłości.
    Do rzeczy.

    Mam takie pytanie na przyszłość, czy ktoś się za na tym i może mi odpowiedzieć, czy ta strona w rzeczywistości generuje kod? I poprze to jakimiś mocnymi argumentami?

    Sorry, że to dodam, ale rozpier*lają mnie wpisy typu poszukaj na google. Chyba każdy człowiek choć trochę ogarnięty wpierw sprawdza swoje zapytanie na wyszukiwarce, jeżeli swojej odpowiedzi nie znajdzie to (logicznie rzecz biorąc) próbuje skontaktować się z osobami kompetentnymi w danym zagadnieniu. Więc, gdy nie znalazłem odpowiedzi na innych forach, gdzie doradzali programiki typu włącz je, potem ustaw znaki do skanu i poczekaj kilka dni mooooże program coś znajdzie. Więc pisałem wcześniej, że takie dupowate programy mnie nie interesują. Kiedyś czytałem o crackingu i były programy, które dekompilowały *.exe'ka i można było wyszukać np. frazę 'włóż płytę'. Ten konkret to rozumiem. Natomiast wpis w stylu poszukaj na google, mnie rozpier***ala. To po ch*a jest te forum. Co to kur*a za 'szpece', nie no kur*a. Nie jestem idiotą aby zawracać komuś dupę, bez wcześniejszego rozeznania tematu. SZUKAŁEM NA GOOGLE I GÓWNO ZNALAZŁEM, więc zwróciłem się tutaj LOGICZNE KUR*A NIE?
    Temat zamknięty, bo mnie nosi. NARA.

    Urzędowy bełkot w stylu odp. się.
    INTERNAUCI MACIE PROBLEM? ZADAJCIE GO NA FORUM. TAM WAM DORADZĄ POSZUKAĆ NA GOOGLE. CZYLI KÓŁKO SIĘ ZAMYKA. NON SENSE.
    Ostatnio edytowane przez TQM : 11-19-2012 - 21:33

  4. #4
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Dobre rady na przyszlosc:
    1. Posty sie edytuje a nie pisze 3 jeden za drugim
    2. zdziwisz sie ile osob tutaj pyta na forum bez jakiegokolwiek szukania odpowiedzi o google nawet nie wspominajac
    3. kultura - jak Ci cisnienie skacze to idz na spacer i wroc tutaj jak Ci przejdzie

    Mozliwe rozwiazania problemu:
    - kup pre-paid'a i niech sobie SMSuja do Ciebie
    - zaplac za lamanie klucza do archiwum komus kto ma caly sprzet juz ustawiony albo lam samodzielnie - moze Ci sie uda w rozsadnym czasie a moze nie
    - przeczta recenzje i zaplac za gre albo sobie ja odpusc (to jest wlasnie to co ja najczesciej robie - place i biore albo nie place i szukam sobie innej, ktora bardziej mnie zainteresuje
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  5. #5

    Domyślnie

    TQM, dziękuję Ci za precyzyjną odpowiedź.

    Sądzę, że większość sprawdza najpierw na google swoje zapytania. Ci co "niby" nie sprawdzają, chcą aby ktoś się za nich włamał np. na skrzynkę elektroniczną, bądź chcą aby ktoś pozyskał archiwum GG z czyjegoś konta, bądź jakieś hasło itd.

    Denerwują mnie komentarze w stylu szukaj sobie sam w wyszukiwarce. Ideą forum jest to, że ludzie którzy znają się na rzeczy doradzają innym, w nawet najgłupszych pytaniach (bo ponoć ich nie ma). I komentują Ci którzy coś wnoszą do tematu, rozwijają go, doradzają bo znają się na tym. Na tym polega ewolucja umysłowa. Ludzie potrzebują konkretnych informacji i sprawdzonych źródeł. A nie komentarzy w stylu, jak tu już dotarłeś to poszukaj sobie odpowiedzi gdzie indziej. To była tylko moja taka mała dygresja, bo często widzę takie komentarze.

    O programach, które "próbują" złamać hasła, znam z doświadczenia i za dużo nie poradzą, chyba że hasło powiedzmy składa się z samych cyfr i jest ich max 4, to jeszcze można zaryzykować. Ale jak ma znak specjalny "!@#$", wtedy prawdopodobieństwo złamania hasła spada do 0. I wchodzę w likna, który kolega pierwszy podał i co widzę program który łamię takie hasła, więc rece opadają Jestem informatykiem i trochę znam się na rzeczy.

    Interesują mnie jedynie konkretne i sprawdzone źródła (a nie potok źródeł => z którego wybierz sobie co chcesz i przetestuj sobie kilkanaście programów ile chcesz i tak to nic nie da).

    Szukam konkretnych sposobów na długie hasła z wieloma znakami specjalnymi, szukałem na google i nie znalazłem, może poszukam w "ukrytym internecie"?

    W każdym razie dziękuję tobie TQM, za odpowiedź, widać że jesteś ogarniętą osobą. Pozdrawiam serdecznie.

  6. #6
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    No to masz ElcomSoft Advanced Password Recovery i podobne - dodaj kilka mocnych kart graficznych ze wsparciem dla CUDA i mozesz leciec... tylko prad ktory na to zuzyjesz jest wiecej wart niz gra do ktorej chcesz sie dostac. Po prostu pewnych tematow nie przeskoczysz.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał TQM Zobacz post
    No to masz ElcomSoft Advanced Password Recovery i podobne - dodaj kilka mocnych kart graficznych ze wsparciem dla CUDA i mozesz leciec... tylko prad ktory na to zuzyjesz jest wiecej wart niz gra do ktorej chcesz sie dostac. Po prostu pewnych tematow nie przeskoczysz.
    Hehe jak przy renderingu A nie to masz racje, zabawa nie warta świeczki, w przeliczeniu na kWh. Teraz już wszystko jasne, odpuszczam ten temat. Dziękuję Ci za info, pozdrawiam!

  8. #8

    Domyślnie

    jesli chcesz to zawsze mozesz sprobowac magicznego rozwiazania pod tytulem: jesli na tej stronie jest haslo/kod/inny badziew wymagajacy czegos tam do pobrania -> sproboj na innej stronie

    powodzenia

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj