Pokaż wyniki 1 do 6 z 6

Temat: kontrola rodzicielska

  1. #1

    Domyślnie kontrola rodzicielska

    błagam mam wielki problem mój 15 letni syn odwiedza dziwne strony i pisze bardzo dużo na poczcie. wszystko stara sie kasować i zabezpiecza hasłami. wydaje mi się że chyba już albo chce należeć do jakiejś sekty.pomocy ja nie wiem co robić jak zobaczyć jego poczte i facebooka bez hasła a może jest program który rejestruje co sie pisze na klawiaturze.blagam nie chce żeby popadł w kłopoty pomocy!!!

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Zainstaluj ktorys z programow do ochrony rodzicielskiej - nawet slynny Beniamin czy cos w tym stylu. Jak nie to, to sa programy do legalnego monitoringu - instalujesz jako admin na kompie, AV nie wykrwa, itd.

    ... a jesli pytasz jak zainstalowac keyloggera i jakiego, to powyzej masz odpowiedz
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  3. #3

    Domyślnie

    dziekuje bardzo tylko ze ja to z obsługą kompa to tak sobie. czy ten benjamin po zainstalowaniu bedzie jakoś widoczny czy mozna go ukryc i czy syn się nie zorientuje ze go sprawdzam?

  4. #4
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    beniamin to program do nadzoru rodzicielskiego - on sie nie ukrywa bo nie musi, on jest na maszynie legalnie - zainstalowany przez rodzica
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  5. #5

    Domyślnie

    mądry człowieku bo na pewno jestes tylko ja nie chce blokowac stron tylko dowiedzieć sie o czym pisze i do kogo żebym wiedział z czym mam do czynienia i zeby on nie wiedział ze to robie bo to sprytny młody człowiek nie tak jak tata i zmieni kompa np u kolegi co zrobic?

    czy jest jakis keylogger wmiare bezpieczny no chodzi mi o to czy nie wywali mnie w sieć
    Ostatnio edytowane przez Mad_Dud : 03-04-2012 - 01:17

  6. Domyślnie

    Poruszone zagadnienie jest niezwykle śliskie.

    Na początek odpowiedź na twoją prośbę. O keyloggerze możesz zapomnieć. Na rynku są dostępne narzędzia takie jak Beniamin zasugerowany przez TQMa, Netnanny czy Norton Online Family. Jednak działają one tylko i wyłącznie przy połączeniu z właściwym wychowaniem dziecka.

    I tu się zaczyna śliska część zagadnienia. Zamiast szukać narzędzi do podsłuchiwania, zasięgnij opinii psychologa/specjalisty. Pamiętaj, że cokolwiek zrobisz z komputerem, dzieciak będzie zawsze krok przed tobą - obejdzie zabezpieczenia i lepiej ukryje swoje działania a twoja reputacja jako rodzica zostanie mocno nadszarpnięta.

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj