Pokaż wyniki 1 do 9 z 9

Temat: Trojan, Hacking...:D:D

  1. #1

    Domyślnie Trojan, Hacking...:D:D

    Siemka!!!
    Jestem początkujący i zabardzo nie mam duże jescze obeznania w hackingu i tworzenia programów do hackignu. Przejde do setna sprawy tzn. potrzebuje prosty program do tworzenia trojanów i programów do wlamywania się. Szukałem na google, bardziej bym wolał waszej odpowiedzi.
    Z góry dziękuje za pomoc.

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Konkretne pytanie wiec postaram sie o konkretna odpowiedz :-)

    Co do tworzenia trojanow - jakis jezyk programowania... jaki to juz zalezy od tego co te trojany maja robic. Podejrzewam ze ktoras z odmian C bedzie najlepsza. Poza tym wybierajac jezyk (czyli narzedzie pracy) musisz okreslic najpierw jaki bedzie twoj docelowy system operacyjny - trojan musi w koncu na nim dzialac a to nieco jednak ogranicza wybor.

    Co do wlamywania sie - proponuje (poza zglebianiem wiedzy w tym zakresie) potrenowac exploity - wiele z nich jest bardzo dobrze opisana a nawet juz w nazwie zawiera informacje jakiego bledu dotyczy. Wrzucajac symbol bledu w google znajdziesz od razu witryne ktora opisuje dany blad dokladnie pod ta nazwa. Bardzo znany jest securityfocus.com (haha... dawno tam nie bylem i wlasnie znalazlem tam ciekawy artykul) oraz inne podobne witryny.

    P.S.
    2 dni temy pojawil sie news o metasploit v3 - to juz nie platforma do uruchamiania exploitow ale solidny pakiet narzedzi bezpieczenstwa.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  3. #3

    Domyślnie

    Nie ma takiego czegoś jak program do tworzenia trojanow , no chyba ze chodzi o programowanie to możesz sam se go napisać.
    "dobrzy hakerzy są sławni na cały świat, ale o hakerach geniuszach nikt nic nie wie."

  4. #4

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o tworzenie trojanów pod Windowsy to poczytaj :
    http://www.haker.com.pl/forum/viewto...f4876e440be481
    A jeśli chodzi o exploity to odsyłam na:
    http://www.milw0rm.com/
    Nie bierz życia na serio i tak nie wyjdziesz z niego żywy ;-)

  5. #5

    Domyślnie

    możesz napisać ciekawego trojana w delphi

  6. #6

    Exclamation

    Witam!
    mam problemik z trojankiem a mianowicie nie moge sie polączyc z zainfekowanym przezemnie kompem kolegi,
    wpisuje jego ip daje polącz i wyskakuje mi ze łączy ale to twa wieki i nic z tego.
    Bardzo Prosze o pomoc!
    Uzywam trojana "CAFEiNiclient"
    pozdrawiam craceed

  7. #7
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Skąd
    Polska/Poland
    Postów
    1,191

    Domyślnie

    podaj swoje ip mistrzu (ostatni oktet może być 'x') i podaj nam ip (ostatni oktet może być 'x') victima, to coś ci powiem.....
    ***********
    * markossx *
    ***********

  8. #8

    Domyślnie

    Joda zapewne miał na myśli jakiś generator trojanów, kiedyś gdzieś czytałem na ten temat ale nic więcej nie wiem :P podobno są do niczego bo tworzą kod z gotowych skryptów(albo algorytmów) co sprawia że jeśli jakiś antywirus ma łatkę ogólnie na wszystkie skrytpty w generatorze to zawsze wykryje też trojana utworzonego w nim. Jeśli się skompromitowałem to przepraszam za swoją niewiedzę

  9. #9
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    polsza
    Postów
    747

    Domyślnie

    Cytat Napisał craceed Zobacz post
    Witam!
    mam problemik z trojankiem a mianowicie nie moge sie polączyc z zainfekowanym przezemnie kompem kolegi,
    wpisuje jego ip daje polącz i wyskakuje mi ze łączy ale to twa wieki i nic z tego.
    Bardzo Prosze o pomoc!
    Uzywam trojana "CAFEiNiclient"
    pozdrawiam craceed
    pewnie ma firewalla którego cafeini niewyzucił

Podobne wątki

  1. trojan
    By przemek12345 in forum Hacking
    Odpowiedzi: 2
    Autor: 03-13-2007, 13:57
  2. Hacking to database
    By Nunk in forum Hacking
    Odpowiedzi: 4
    Autor: 03-04-2007, 10:57
  3. TROJAN.RAS.a
    By ralph85 in forum Wirusy/Konie trojańskie
    Odpowiedzi: 3
    Autor: 02-17-2007, 18:01
  4. hack hacking.pl
    By kosiarz in forum Security
    Odpowiedzi: 13
    Autor: 01-22-2007, 15:58
  5. Natarczywy trojan
    By Pini0_14 in forum Wirusy/Konie trojańskie
    Odpowiedzi: 4
    Autor: 12-27-2006, 21:16

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj