Pokaż wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Karty skidata

  1. #1

    Domyślnie Karty skidata

    Czy ktos ma pojecie na jakiej zasadzie dzialaja tekarty... Jakas podpowiedz gdzie szukac? Konkretnie chodzi mi o karty na stoki narcirski, sa one dotykowe, nie uzywa sie do nich zadnego czytnika. Chcial bym wiedziec najakiej zasadzie one dzialaja i jak sie je programuje...

    http://www.jogyjogy.com/watch.php?id=1c780 <- strona producenta sprzetu...

  2. #2

    Domyślnie

    To prawdopodobnie karty RFID, wiecej info znajdziesz na google i wiki. Programatory do tych kart razem z czystymi kartami mozna kupic na ebay.

  3. #3

    Domyślnie

    ostatnio zainteresowalem sie tym tematem i z tego co wyczytalem to czesto uzywaja kart Mifare, ale ja osobiscie chcialem sprawdzic i na jednym ze stokow zobaczylem ze uzywaja kart na standardzie ISO 15693, EM4034 i z tego co mi sie wydaje to jest to ICode. Takie informacje pokazała mi aplikacja w telefonie na NFC. Najgorsze jest to ze wszyscy pisza o kartach Mifare lub Unique a o kartach ICode nic nie mozna wyszukac :/
    W niedziele bede na innym stoku i tez postaram sie sprawdzic jakich kart uzywaja.
    Mam nadzieje ze nie tylko ja sie tym interesuje w tym momencie i czym nas bedzie wiecej tym mysle ze szybciej sie z tym uporamy
    Jezeli ma ktos informacje na temat kart ISO 15693 ICode to z checia bym sie czegos dowiedzial

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj